Bu Türk kızını gerçekten anlayamıyorum...

Arkadaşlar bir kız var çok yakın arkadaşım, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez o derece yani neyse işte böyle ben genelde bana kısa saç çok daha fazla yakışıro yüzden kısa saçlı takılırım genelde mesela berberden gelince offf çok yakışıklısın ya veya banyodan çıktığımda çok tatlısın falan der veya böyle bana yakışan güzel kıyafetler alırım ondan sonra iltifatta bulunur sonra bir gün olur saçım epey uzar sakallar falalnda yine aynı şekilde ve bana az tipe bak ya der güler bazen bazı kızlar ona beni sorarmış böyle kendisi anlatıyor işte tanıştır ayarla falan dermiş oda benim yanımda olmasına rağmen utanamdan hiç yakışıklı değil falaln dedim diyor bende öylemi deyince yakışıklısın ama öyle ahım şahımda değilsin diyor bende herşeye kafayı çok takıyorum özellikede bu mevzuları sizce bu kızın amacı ne ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyo olabilir mi

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sana takılıyor hoşlanıyor belki ama seviyor olamaz henüz

0|0
    0|0

• İnşallah öyledir çünkü bir çok tatlı olmuşsun, çok yakışıklı olmuşsun falaln diyor doğru değilim ama kendimi beğeniyorum ve bazı anlardada çok yakışıklı oluyorum ve oda genelde o analrda iltifat üstüne iltifat ediyor ama o analr geçtikten sonra tipe baka falaln diyor moalim çok bozuluyor :( şuanda o kadar moralim bozukki madem öyleyim öleyimde kurtulayım dedimya :(

• seni kendinden başkasına yar etmek istemiyo :) ya bilemiyorum belki hoşlanıyodur ama sevdiğini sanmıyorum çünkü seven insan her haliyle sever uzun yada kısa saç fark etmez.s

0|0
    0|0

• Orasıda öyleya sırf dış görünşüme bakıyor sürekli ona göre olumlu veya olumsuz görüş belirtiyor ve bu yüzden sevicekse hiç sevmesin haketmiyor çünkü :(

• Doğru haklısın çok sağol desteğin için :(

• rica ederim :/

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...