Arkadaslar 79 kiloyum boyum 1.68 yaşım 18 😓 kendimi çok kötü hissetmiyorum ama herkes kilo ver diyo?

Hırs yapamıyorum :( azimli değilim.. diyete başlıyorum bir süre sonra pes.. nefsime engel olup adam gibi diyet yapamıyorum hep bir program yapıp Bozuyorum :( bana yardım eder misiniz laflarinizla bozun o da olur ya yeterki beni hırslandirin lütfen :(

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Diyet yapmaktan ziyade sağlıklı beslenmeyi öğrenmen lazım.. Diyetler sıkıcı oluyor yavan geliyor bir yerden sonra.. Azim konusuna gelirsek, canını acıtmadan kimse sana o hırsı aşılayamaz. Çok sevdiğin birileri anca canını yakarcasına yapar.. Veya görürsün bir yerde çok sevdiğin bir çocuk çok hoş bir hatunla gidiyor, o zaman anlarsın.. Ama bunlar kaçınılmaz sonlar, bunları kestirmek de zor değil.. Başına gelmeden yapma şansın var..

0|0
    0|0
    • Haklısınız.. teşekkür ederim :)

• Ve kendini kandırmayı bırak.. Bazıları sana nezaketen, sen üzülme diye "Yok ya iyisin" diyor.. Kendini beğenmemen gerek..

• burada bir dünya hakaret sayabiliriz ama sen üzüleceKsin. Sadece şunu düşün yapan yapıyor benim neyim eksik diye sor kendine spor salonuna başla güzel bir kardiyo programı versinler bide diyetisyene git sağlıklı şekilde kurtul kilo larından insanlar s veya m beden giderken sen neden XL XXL giyesin kilo çok kötü bir şey bide gençken vermezsen çok sıkıntı obezsin bide şu an sanırım. Kurtul o kilolardan :)

0|0
    0|0
  • taktığın şeye bak ya :D ufak şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Çok şişkosun çirkin şey!

0|0
    0|0
  • Böyle iyisin.. 😓

0|0
    0|0
  • Şişko patates , sen Denizde boğulmazsın he şanslısın ,

0|0
    0|0
  • Destek olabilirim istersen ozelden konusabilirmiyiz bemde ayni detteyim ama simdi bir sekil deniyorum iyi gibi

0|0
    0|0
    • Olur ama nasıl

• Burdamisiniz ozele gelin gizliligi aciyim

• zayıfla bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• uok kinamicam başıma gelir mazallah :/

0|0
    0|0
  • :) Kendi başına bişey yapma bence. bir diyetisyene git önce. O sana hormon testi falan yapar sana uygun bir liste yapar. Kaldı ki hormonsal bir problemin varsa zaten istediğin kadar yeme, veremezsin. Sorun var mı yok mu ona bir baktır önce. Daha sonra kilo verirsin :)

0|0
    0|0
  • Ver biraz.

0|0
    0|0
  • Kendine bir ciddi ilişki yap evlenince napcam sıkıntısından büyük hirsla verirsn :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...