Bir erkekten hoşlanmanızda onun sizi güldürüyor olmasının etkisi nedir ?

Kızlar bu soru size.

Ben öyle pek espri yapan komik tipli biri değilim ama sempatik olduğu mu düşünüyorum. Ama genelde olduğu gibi hep espri yapan ön plana çıkar. Kızlarda özellikle ona karşı bi ilgi mi olur yoksa sadece gülüp geçerler mi ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çocuğun samimi olduğunu hissederse ilgi olur ister istemez. ama yapmacık olduğunu hissederse ayıp olmasın diye güler geçer.

0|0
    0|0
    • Peki bi ortamdayken yani arkadaş çevresiyle orada ön planda olan hep güldüren midir ? Ya da bu kızdan kıza değişir mi yoksa genelleyebilirmiyiz ?

• genelde evet. öyle ya da böyle dikkat çeker bu eleman, eğer ilk kez girdiği bir ortamsa. fakat aynı bayat esprileri aynı ortamda defalarca yapıyosa artık itici gelir. genellemek yanlış olur ama henüz öylelerinden hoşlanan bi kız görmedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir erkek beni güldürebiliyorsa zeki demektir, ve ben onun zekasına tav olurum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Harbiden ya ulan bi keresinde kızlar falan var yemek yiyoruz ben bi espri yaptım kızın teki o sırada kola içiyomuş kolanın hepsini karşısındaki arkadaşa püskürtmüştü.

uzun lafın kısası hep güldürüyorum ama bi faydasını görmedim!

bunuda açıklayın kızlar!

0|0
    0|0
  • Aşırı espride iyi arkadaş statüsüne getirir seni... Etkisi vardır ama, sadece espri ile de olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...