Erkek olarak kızlarda en çok neye bakarsınız?

kızlarda en çok neye bakarsınız? bir kızın diş şekli güzel değilse sorun olur mu? biraz dişlerimi vampir dişi gibi olduğunu söyleyenler oldu.törpülettim biraz ama doktor daha fazla olmaz dedi.yoksa dişlerim sallanır mış.onun haricinde dişimle başka sorununm yok.sadece köpek dişlerim diğerlerine göre biraz uzun ve ön dişlerimden bir tanesi diğerine göre önde.

Güncellemeler:
Çoğu insan kaplama demiş ben kendi ana dişimde vazgeçmekte istemiyorum.Ana diş gibi olmuyor diğerleri.Sağlıklı bir şeyi niye çektiriyim.Törpületmekte bir yere kadar.
Arkadaşlar diş yapım biraz adriana lima gibi. Bazıları önde köpek dişi ve ön dişler yanındaki iki küçük diş biraz geride ve köpek dişlerim biraz diğerlerine göre uzun.
İşin acı tarafı o alay eden koca insanlar senin dişlerin niye böyle , vampir dişine benziyor diye soru soruyorlar Sanki böyle olmasını ben istedim Allah öyle taratmış ben ne yapayım

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• milletin ağzında sağlam diş yok hepsi çürük yada takma.seninkiler taş gibi sapasağlam.çekemiyorlar ve aaa dişlerin ne kadar uzun diyorlar.sanane kardeşim,Allah beni böyle yaratmış,Allah'ın işine mi karışıyor ve gülüyorsun de.salla gitsin.rahat ol,takma kafana.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• genelde kalçaya bakılır ama ben once yuze sonra kalcaya sonra ayaklara bakarım. göğüsler yada başka bir yer ilgimi cekmez. kızda tip yoksa vucut ne kadar guzel olsada bakmam tiksinirim. dost bacaga dusman ayaga bakarmıs bende ayaga bakarım bazı kızların ayakları cok guzel olur bakmaya kıyamazsın bide oje surdumu harıka :)

1|0
    0|0
    • Dişler ne alemde?Soruyu tam okusanız.

• ne dişi? diş konusuna pek bakmam temız olsun yeter. bide telli olmasın mumkunse :)

• Teşekkürler.

• eller, tırnaklar ve kaşlar.. ellerin damarlısı, tırnağın öjelisi, kaşların kalını makbul benim için :) dişlere gelirsek daha yargılamadım bir kadını bu yüzden.. dişler çünkü senin dışında gelişen birşey tabii ki temizlik dışında.. o yüzden çok önemsemedim..

1|0
    0|0
  • tepeden tirnaga suzerim :)))

2|0
    0|0
  • en güzeli doğal olanı sağlam dişlerini kesip yerine kaplama yapacaklar ne kadar saçma... sağlıklı olsunda uzun kısa önde arkda fark etmez önce sağlık gelir.. görüntün için sağlığından vaz geçme...seni seven öylede sever...

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.İnsanlar benle dalga geçtiği için bozuluyor moralim yoksa bir şey yok.Fırçalıyorum sarımsı değil çok beyaz da değil sadece şeklinde ötürü.

• gerek yok bence törpüde yaptırma çünkü ser törpü yaptırdıkça dişin üzerinde dişi koruyan katman gittiğinde çürümeye korumasız kalır...

• özellikle belirgin bir noktaya bağlı karar verdiğim söylenemez. genel check-up yaparım, ortalama durumdaysa tamamdır benim için : )

0|0
    0|0

• okudum soruyu tam : )

dişlerden özellikle bahsetmediğime göre ve belirgin bir bölgeye takılmam dediğime göre dişlerede takılmam çok : )

• Gözlere

0|0
    0|0
    • Diş yapısı bozuksa.Sadece şekli.

• Agzinin içinde sonucta,belkide hosuma gider bu bozuk yapi, her baktıgımda gülesim gelir, Yani diş yapisi mesele degil,

Yada bol bol çukulota yediririm çürüsün diye dişleri kiyamam :P

• eylenceli güvenilir olması bide temiz olacak

0|0
    0|0

• bence sorun etme böyle şeyleri

• ahh bu istediğin özellikler de ki kızın senin Türkçenden haberi olsa ne düşünür acaba..

• Bu aralar ciciline bakıyorum :)) Cok tatlı cici olması benim dikkatimi cekio

0|0
    0|0
    • Cicili ne demek?

• :) Cici işte kıyafeti falan hani renkli renkli olur yaa tabi hareketleride buna eşlik etmeli..gülüşü ve gözleri :)

• Önce kişilik , yüz, doğallık ve ayaklar (Ayak önemli) :)

0|0
    0|0
    • Diş yapısı?

• Ama senin bahsettiğin diş yapısın da bi sorun yokki. O dalga geçenlere deki açsınlar o iğrenç kıçlarıyla dalga geçsin terbiyesizler.

• Yok be o kadar da değil.Sen adriana lima'nın dişlerini görmedin mi?

• Dişlerini kaplama yaptırarak bu sorunu çözebilirsin ama ben en çok saçlarına bakarım.

0|0
    0|0
    • Saçlarım Allah'a şükür güzel.

• Ben bi kızda ilk önce vücuda bakarım doğrusu bacaklar felan güzel olması lazım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunu bu kadar sorun yapma kendine. Kimse siparişle dünyaya gelmiyor. Saç rengimizi, göz rengimizi, boyumuzu, dudak-kaş-burun vss..vss.. yapımızı seçme hakkına sahip değiliz. Yaratan böyle uygun görmüş böyle yaratmış. Senin dişlerinle dalga geçenler,laf söyleyenlerde ya bunun bilincine varamamışlar yada kendi sorunlarını gizlemek için seninle uğraşıyorlar.

Seni her halinle sevecek insan mutlaka vardır. İçini ferah tut bir gün karşına çıkar elbet.

1|0
    0|0
  • hekım gereklı duzeltmelerı yapmıştır herhalde...

Emın l kı bu erkek mılletı sevınce gerçekten sevınce hıc bırşeye bakmıyor...

Gormuyormusun ne kadar çırkın kızların yanında nasıl erkekler var? takma kafana..

1|0
    0|0
  • başta kendine güvenmelisin canım sen gereken müdahaleyi de yaptığına göre kendine güvendin mi gerisi gelir

1|0
    0|0
  • saçmaLama ya kimseyi takma sen, bence gayet güzeL :) diş okadar önemLi değiL ya banane dişLerinden kendi rahatsız oLuyorsa yaptırsın derim.sen niye Laf ettiriyorsun ki kendine. kendini beLLi et kimse bişey diyemesin. benim sevgiLimin dişLeri yamuk hepsi farkLı yerde, teL takması gerekiyor ama o sorun etmiyorsa banane ya dişLerine mi aşık oLdum sanki.sana Laf söyLeyenLerden uzak dur..

1|0
    0|0
  • vampirlerin çok seksi gözüktüğünü düşünüyorum :)) dert etmee güldüğünde dişlerden çok gözlerin dikkat çeker. içten gülüyorsan kimse dişlerinin şekline bakmaz .)

2|0
    0|0
    • Bir arkadaşımda beni dişimde öyle olsa keşke dedi ve senin gibi beni baya şaşırttı.

• Katılıyorum, vampirlerin ayrı bir çekiciliği var =))

• Canım ben yorum yapmak istedim nedense umarım sorun olmaz.

Seni seven arkadasın yada herhangi biri dişlerini takmayıp senle muhabbet edebiliyorsa sorun yok. En azından dişlerin var ve onlarla mutlu olabilmelisin.

2|0
    0|0
    • Ya genelde ben bo sorunu dile getirdiğimde insanlar iyi diyorlar ama bazı insanlar özelliklede küçükken çevremde alay edenler oldu.Koca erkekler bile alay etmişti.

• a inanamıyorum nasıl insanlarmıs onlar ya..canım diyorum ya takma onları uzme, her insanın kusuru vardır benim dişlerimin bi tanesi kucuk neden kucuk diye soruyolar bilmiyorum diyorum. bosver anlatma derdini, allah oyle yaratmıs de geç :)

• Teşekkür ederim destek verdiğin için.

• erkeklerin çoğu evlenecekleri kızda bile önce yüz sonra fizik güzelliği arıyor, genel geçer alışılmış ağız yapısı şablonunun dışındaysa ve rahatsız ediyorsa seni, hele bi de kendine güvenini zedeliyorsa porselen yaptırt ön 6 dişini derim bennnnn...

0|0
    0|0
    • porselen derken yani hepsi çekilecek mi? sadece dişimin ikisi uzun biride haiff önde.

• Son törpü yaptırdığımda dişim sızladı.Doktorda daha yapmayalım dedi ben şimdi nasıl porselen yaptıryım korkuyorum.

• zaten senin yaptırdığın törpüden daha fazlası yapılıyor kaplama da, dişler iri baldo pirinç boyutunda kalıveriyor, tabiki uyuşturulması gerekiyor dayanamazsın, ön iki tavşan dişi koparıcı görevinde olduğu kaplama yaptırtma derim,işinin ehli dişçiler ön dişlerindeki düzensizliği tel ya da damaklı aparatlarla falan tedavi ederler sanırım.ama asıl sorun olanları yaptırt kaplama, ancak dişçiler hemen 6 sını birden yapalım diyecektir bil. vaktin yoksa telle aparatla uğraşmaya öyle yaptırt kurtul.sen ş

• Aynı sorun bendede var. Özgüvensizliğimin sebebi. Ben kaplama yaptırmayı düşünüyorum. Sende telle yada kaplamayla düzelmez mi?

0|0
    0|0
    • telle sadece önde olan dişim aynı hizada olur benim sorunum köpek dişlerim biraz uzun ya bir kız arkadaşım aynı vampirle gibi benim hoşuma gider dedi ama daha önce 2 tane erkek benle dalga geçmişti. büyüdüm yine bazı koca koca insanlar dalga geçiyor.etrafımdakiler yok iyi diyorlar.

Yükleniyor...