Takımınızın yönetimi kimde olsa hangi futbolcuları yollardınız?

-Demba ba (Rekor kırmış olabilir ama aşırı formsuz ve unutmayalım burakta avrupada 8 gol atmış ve ligte gol kralı olmuştu ama sonraki senelerde gördük ne yaptığını Demba ba da aynısı olacak)
-Oğuzhan (Bu adama şöyle yetenekli böyle yetenekli diyorlar ama bir şey yaptığı yok)
-Mustafa pektemek (Halısaha maçı olsa çağırmam)
-Veli Kavlak (futbolcu olması bilr mucize-saatli bomba)

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu oyuncuları yazıp Necip i yazmamak nasıl bir mantık?
    DemBaba yi yollayıp yerine Falcaoyumu alacaksın yerlerine kimin geleceğini de yazsayfin keşke

0|0
    0|0
    • Necipi yazmadım çünkü Necip bence Veli ve Mustafadan bir tık daha iyi ve aşağıdada yazdım tüm takımı budadın demesinler diye yazmadım. Ayrıca öyle bir bahsettin ki sanki dünyada Dembabadan başka golcü kalmadı en basitinden Cenk Tosun var

• Sadece Cenk Tosun dembabadan daha iyi olur emin ol Cenk'in geçen hafta attığı golü dembaba atamazdı. yapma Allah aşkına Demba baya sadece attığı goller üzerinden bakıyorsun kaçırdığı golleri koşamaması formsuz isteksiz olması bunları görmüyorsun. Burak da gol kralıydı Avrupada Ronaldoyla aynı sayıda gol atmıştı ama ne oldu sonra gördük ki en azından burak istiyor koşuyor çabalıyor dembabaya ayağına topu atıcan anca o zaman var yoksa hayatta koşmaz

• Yedeksiz sadece Cenk mi? Koskoca Beşiktaşin tek forvetimi olacak
      Bana Babanın yerine alacağımız adam soyle

Yükleniyor...