Takımınızın yönetimi kimde olsa hangi futbolcuları yollardınız?

-Demba ba (Rekor kırmış olabilir ama aşırı formsuz ve unutmayalım burakta avrupada 8 gol atmış ve ligte gol kralı olmuştu ama sonraki senelerde gördük ne yaptığını Demba ba da aynısı olacak)
-Oğuzhan (Bu adama şöyle yetenekli böyle yetenekli diyorlar ama bir şey yaptığı yok)
-Mustafa pektemek (Halısaha maçı olsa çağırmam)
-Veli Kavlak (futbolcu olması bilr mucize-saatli bomba)

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• burak ile Demba ba'yi kiyaslaman ironik olmus..
    mustafa pektemek bu takimda iyi niyetinden ve mucadeleci yapisindan dolayi oynuyor ki dünku macta son 20 dakika en az üç kritik top cikardi geriye gelerek..
    veli kavlak kadar kosan mucadele eden basan pres yapan ve bir an olsun oyunu birakmayan futbolcu var mı ligde?
    oguzhan'in yetenekleri tartisilmaz ama kendine güveni yok ve sosa gercekten cok iyi oldugu icin sürekli kesik yiyor.. ben bu takimda bir tek necip uysal'a kesik verirdim ki neyseki oda kirmizi yedide basimizi yakacak bir durum olusmadi..

0|1
    0|0
    • Burası futbol takımı emin ol çarşı grubundan 3 tane adam koy sahaya onlarda ölümüne parçalarla kendini. hatta dalakları falan patlar sahadan ölüleri çıkar ama sonuç ne olur Beşiktaşa faydaları mı olur? Aynı şekilde Veli Necip Mustafa tamam bunlar kendilerini parçalıyor ama en uzun koşu mesafesine verilmiyor ayrıca mustafayı 3 tane geriden çıkarttığı topla övüyoruz ama adam golcü bir kerede nasıl güzel goller attı diyelim

Oğuzhanın yetenklerini tartışırım freestyle yarışmasında çok başarılı olabilir ama dinamik bir futbol oyununda silinip gidiyor yahu sen futbolcusun bir adam ilk günden son güne kadar bir gram kalıplanmaz mı ya. Yetenek mi görmek istiyorsunuz Tolgayı izleyin adam hem kalıplı hemde müthiş yetenekli

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sinan bolat

0|0
    0|0
  • Süper starımız selçuk şahinin artık emekli olma vakti geldi çok oynadı gönderirim
    Bekir serdar kesimal emenike ve kuyt gitti allahtan sowada iyi teklif gelirse gönderirim
    Diegom da kendine geldi artık 😍😍😍😍

0|0
    0|0
  • Farketmez hic anlamam ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu oyuncuları yazıp Necip i yazmamak nasıl bir mantık?
    DemBaba yi yollayıp yerine Falcaoyumu alacaksın yerlerine kimin geleceğini de yazsayfin keşke

0|0
    0|0
    • Necipi yazmadım çünkü Necip bence Veli ve Mustafadan bir tık daha iyi ve aşağıdada yazdım tüm takımı budadın demesinler diye yazmadım. Ayrıca öyle bir bahsettin ki sanki dünyada Dembabadan başka golcü kalmadı en basitinden Cenk Tosun var

• Sadece Cenk Tosun dembabadan daha iyi olur emin ol Cenk'in geçen hafta attığı golü dembaba atamazdı. yapma Allah aşkına Demba baya sadece attığı goller üzerinden bakıyorsun kaçırdığı golleri koşamaması formsuz isteksiz olması bunları görmüyorsun. Burak da gol kralıydı Avrupada Ronaldoyla aynı sayıda gol atmıştı ama ne oldu sonra gördük ki en azından burak istiyor koşuyor çabalıyor dembabaya ayağına topu atıcan anca o zaman var yoksa hayatta koşmaz

• Yedeksiz sadece Cenk mi? Koskoca Beşiktaşin tek forvetimi olacak
      Bana Babanın yerine alacağımız adam soyle

• Kimse olsa?

0|0
    0|0
  • Hepsi doğru aradan oziyi al necibi koy ersanı koy ozi daha genç ve harbi teknik necip köy takimi topçusu büyük takim topçusu değil.
    Ersan eşittir kazma kürek zaten

0|0
    0|0
    • Bende Necip ve Ersanı yazacaktım ama ne yaptın hoca lider takımın yarısını kadrodan attın demesinler diye yazmadım :))

• Zaten o yüzden göze güzel geliyor ya ama Bu takım hep duygusal baktığından kaybetti. Bjk çok büyük takım bence çok daha iyi futbolcuları hak ediyor dün Gökhan Töreye acıdım valla bir oraya bir buraya koşturuyor Demba ba ise yürüyor sanırsın 55te Gökhan girdi.

• Şu takimda harbi töreye yazık ya çocuk cok çok iyi bu lige fazla yani

• Fenerbahçe:Emenike, webo, sow, kadlec, alves, meireles, diego, selcuk bekir hasan ali mehmet topuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...