Her kadının bir fiyatı vardır ?

Yani yalnış anlamadan önce şunu belirteyim bana göre kadınları elde etmenin yolu paradan geçer eğer elde edilemiyorsa daha fazla para harcamak gerekir , sizin açınızdan doğruluk payını öğrenmek istiyorum , siz katılıyormusunuz ?

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Kesinlikle katılmıyorum. Parası adam olduğunu göstermez. Daha fazla para harcasa bile aklı başında olmadığı sürece, zekasını kullanamadığı, iki lafı biraraya getiremediği sürece ve ben onuna değil parasıyla uhabbet ettiğim sürece SADECE İMKANSIZ.

0|1
    0|0
    • Zekasını kullanan iki lafı biraraya getiren cebinde beş kuruş yoksa muhabbet edicen mi

• Aşkımız yeter diyon yani

• Mantık da olmalı diyorum. Ama mantık demek para demek kesinlikle değil. Mantık demek kişilik, karakter, prensip de demek.

• Gerçkten seni sevmedkten snra ne yapsan boştur bence yani :D ama ben nefret ederm parasını sevglisne ödeten kızlardan keneden ödyceksn arkadaş yani onun babası sana mı çalışıyo

0|1
    0|0
    • Bide erkekçe düşünce vardır bilirmisin , sizin gibi sulu aşkları sevmeyen adam çok

• Yok.Ama kızlardan var.Demek ki neymişş, erkekler kızlardan daha çok paraya önem verirmiş.Kızlarsa önce sevdiği şeylere sonra paraya önem verirmiş.(Ben genelleme yapmıyorum parayı öne alanlar da çok ) Bu durumda görüyoruz ki stratejini kendi kendine çökerttin arkadaşım.Ve hala ısrar ediyorsan ebnden bu kadar, yanıldığım için değil bu saçma tartışmadan cidden sıkıldığım için.

• Neyse bende uzatmak istemiyorum engellesende olur çok sıkıldıysan , Kadınların gelecek kaygısı olmadığı için paraya önem vermiyor bence erkek zaten ona yeter düşüncesi var zaten tartıştığımızda kadının mesleği ve geleceğiydi neyse , bb

• benim yok heralde. cunku sevgilim sagolsun benim için kırk yılda bir para harcıyor.. ben karsılıyorum herseyi... elini cebine attırmıyorum. ha buarada ben zengin degilim. memur cocuguyum. ama işte ne yapıp edip ona kıyamıyorum. mesela hala hediye almadı bana 2.yıl hediyesi. ben ona gittim kıgılı den neler aldım. aman be

0|0
    0|0
  • senin fiyatin nedir ? kendinede bir fiyat bictinmi merak ettim

1|1
    0|0
  • kısmen katılılabilirim. kalkıpta aşktan anlamayan, hoppa, seni yürüyen para olarak gören kadını elde etmeye çalışırsan o kadın müstehaktır sana elbet. onun dışında, kendimden örnek vereyim. misal; beni zekasıyla etkilemişti çocuğun biri ve cimriydi de eleman. demek ki neymiş, zekan varsa paraya ne hacet. zeka yoksa da para zeka yerine geçsin madem.

0|0
    0|0
    • Zekadan bahsetmedim , zeka fışkıran bir adamda cebinde beş kuruş yoksa , ama yok size yine çekici gelir

• katılmıyorum tabiki bu nasıl soru böyle

0|0
    0|0
  • katılmıyorum çok yanlış

0|0
    0|0
  • elde edilmemiş biri var karşında :)) demekki öyle değilmiş.

0|0
    0|0
  • sen yanlış soru yanlış bir ben doğru olayım bir kadın belki paraya evet diyebilir peki sen buna ne kadar güvenebilirsin

0|0
    0|0
    • Neye güvenicem anlamadım biraz daha açarsan

• kadınını paranla ikna edip elde ettin buna diyorum ne kadar güveneceksin gerçekten bir kadına naısl sahip olunur? kalbini ruhunu kimi sevdiğini ne istediğini bilebilcekmisin yanında olması o kadına sahipsin anlamına gelmiyor ki

• Sence çok umrumda olur mu , ben işimi görürüm yeter

• her erkeğin bir fyatı olduğu gibi.

0|0
    0|0
    • Bunun olması için kadının erkeği satın alması lazım eğer böyle örnekler varsa tamam kabul ediyorum

• para sadece karnımı doyurur kalbimi deqil :P

0|0
    0|0
  • parayla evlenmiyoruz sonuçta. tamam parada önemli ama anlattığın kadar abartılıcak bi durum yok

0|0
    0|0
    • Ben şimdi sadece evlilik için söylemedim her konuda sevgili, aşk yaşıyacağın birisi vs.

• tamam işte sende o şekilde anla. her parası olana bakmaz kızlar. sen abartıosun

• her insanin bir fiyati yoktur.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum ayrıca yalnış değil yanlış :))

0|0
    0|0
  • katılmıyorum...

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • kapitalismus kamilus

adam smith kadar tas düşsün başına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• "Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi olmayı kabul eder misiniz?" diye sorsana arkadaş!

Tam cevabını alırsın o zaman :)

0|0
    0|0
  • kısa ve öz...kadınlar parayı sever

0|0
    1|0
  • gereksiz bir cümle

0|0
    0|0
  • Çoğu malesef para derdinde >>> link

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Bazıların fiyatı vardır ama herkes için bu geçerli değildir.

0|0
    0|0
  • aynen öyle kardeşim.ağzına sağlık.on numara tespit.

0|0
    0|0
  • Temelde çok doğru mantık yanlış ama.Parayı kullanmayı bilen başarılı olur bu illa ki bmwnin olması vs şeyler değil

0|0
    0|0
  • Para ile hatunu satın aldıklarını zanneden aklı evveller aynı hatunun ruhunu bedenini başka yerde doyurup kendilerini atm olarak kullanmasına da gücenmezler herhal

0|0
    0|0
  • çoğunun olmakla beraber, her kadının fiyatı olduğu kadar her erkeğin fiyatının olduğunu da kabul ettiğin ölçüde geçerlidir bu söz. olmayanlar da vardır ama.

0|0
    0|0
  • paran varsa altında araban varsa birazda piçsen kızlar akar

0|1
    0|0
  • mantıklı kadın tabiki paraya bakar parasız insanın kendine faydası olmaz

0|0
    0|0
  • o parayla sadece bedenine sahip olabilirsin zaten bedenini satacak kizinda tipine s*cayim

0|0
    0|0
  • bu çok acımasız bir yorum oldu. paraya bakmayan kızlar da var

0|0
    0|0
  • böyle bir nicten böyle bir soru beklenirdi.

bana göre demişsin. haklısın sana göre.

elde edilemiyorsa daha fazla para harcamak gerekir de demişsin.

kadın erkek herkes salak sever.

doğruluk payına gelince kişiliğe göre değişir.

ayrıca seni bir kadının da dünyay getirdiğini unutma lütfen :)

0|0
    0|0
    • Sadece günümüz genç kadınları için söyledim bunu , eğer beni doğuranın yıllarında yaşasaydım oana göre düşünürdüm belki

• Ferrarisi bile olsa, gidip bir kızla konuşamayan insanlar var ülkemizde. Parayla beraber olabileceği kadınlar olur ama para ile samimiyet satın alamaz kimse.

0|0
    0|0
Yükleniyor...