Odam beyazlığın sınırlarını aşıyor.

Arkadaşlar odam gereğinden fazla beyaz, bir tek masam açık kahve.Bana süslemek, güzel gözükmesi için aklınıza gelen HER ŞEYİ söyler misiniz?Işıklandırmalar bile olur.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• renkli bi perde mesela: link hem beyaza yakısır hem renk verir. çalısma sandalyeni renkli yapabilirsin, küçük bi koltuk koyabilirsin vee tabikiii lambaderlerle renklendirebilirsin. benimki de krem ağırlıklı ama çalısma sandalyem fıstık yeşili ve aynı desende koltuğum var, kırmızı yapraklı bi çiçek aldım (Atatürk çiçeği link ) mor bi tablom var ve bordo bi duvar saatim, onun dısında kitaplığım ister istemez renki :) ve tabiiki yatakta nevresim odanın havasını çok değiştiriyo istediğni kullanabilirsinn :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tavana hilal ve yıldız yaptır. Duvara deniz mavisi ve martı resimleri ve birde vapur resmi yaptır istersen. Karşı duvarada boğaz köprüsü olabilir. Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

0|0
    0|0
  • Beyaz güzel bence o masayı da beyaz yap derim ben illaki de değişiklik istiyorum diyorsan mobilyalarına kendine has farklı bir tarz verebilirsin.( Yerlerini değiştirerek )

0|0
    0|0
  • Siyah Eşyalar almayı dene beyaz bir odaya siyah çok güzel yakışır...tv alırsın..halıların renkli güzel olur koltuk takımın siyah yada beyaz olur.

0|0
    0|0
  • Beyazı çok severim saflık temizliktir

0|0
    0|0
  • ya bir yerde görmüştüm böyle dışı beyaz perdemsi bir lamba vardı içinde farklı renkler dönüyordu hoş olabilir o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Desenli perdeler,Duvar kağıtları yapabilirsin.Duvar kağıdı istemezsen eğer sevdiklerin ile fotoğraflarını duvarlara yapıştır bence çok hoş görüntü oluyor

0|0
    0|0
  • link buna benzer bir eşya alıp odanı renklendirebilirsin:) çok hoş bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...