Bu sene çok çetin bir yarış var sizce hangi takım şampiyon olur?

bu sene çok çetin bir yarış var sizce hangi takım şampiyon olur?
lütfen fanatik olmaktan çıkıp objektif yorumlar yapalım

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray.. besktas bugunku macı alarak fenerı yarıs dısına ıttı desem yerıdır.. akhsar macı olmasına ragmen ben cmbom dıyorum

0|0
    0|0
    • objektif bakarsak hiç belli olmaz bence üç takımda puan kayıpları yaşayacaktır daha beşiktaş ve galatasaray bizle yapmadı

• Kivirmak hos bir deyim degil tatli tatli konusmak varken edepsizlik niye!

• edepsizlik yapmadım düşüncen yanlış olduğu halde ısrar ettin ve bunu sende biliyorsun

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 14

• Gidişata göre beşiktaş şampiyon olacak. Fenerbahçeliyim. Fakat beşiktaş avantajını kaybedicek gibi, sahip çıkamaz gibi geliyor. Galatasaray da olabilir. Fenerbahçede olabilir. Gerçekten kestirmesi çok zor şu anda. Ama yine ballılığı tutar ve fener şanmp olur gibi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • fener denizde geçip derede boğuluyor bir çok maçı nasıl olsa yenerim düşüncesiyle kaybetti

• Sanslar esit gibi ama ins galatasaray.

0|0
    0|0
  • Gs genel kurul uyesiyim ama en cok besiktas hakediyor. Adamlar gocebe resmen ordan oraya. Sonra gs. Onca karisiklik. arada baskan degisti. sampiyonlar ligi oynandi. ustelik maddi sikintilar cok buyuk. Fenerbahce en az hakeden takim avrupa kupasi oynamadi. Ustelik gecen yil nisanda sampiyon olan takim aynen muhafaza edildi.

0|0
    0|0
  • Galatasaray olur bence. Ama beşiktaş şampiyon olursa seneye efsane olur lig. Beşiktaş 3. yıldız için Gs-Fb 4. yıldız için kapışır :)

0|0
    0|0
    • sahası olmamasına rağmen beşiktaşın mücadelesi üst düzey hakediyorlar ama bakalım

• Oynadığı futbol bakımından seçecek olursak Beşiktaş şampiyon olmalı fakat son haftalarda neler dönecek çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon olur

0|0
    0|0
  • her sene böyle kardesım lig tv'nin oyunları oldugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • şampiyon takım sevmedik biz şehrimizin takımını sevdik KONYASPOR&NALÇACILILAR. 2014-2015 sezonu Tribünlerin şampiyonu

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Konyaspor hemşo :)

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş...

0|0
    0|0
    • objektif yorum yapıyorum bence en çok onlar hakediyor çünkü kendi sahası yok bu kadar zorluğa rağmen şampiyon olurlarsa sükse yaparlar

• Fanatik Değilim Ama ÇARŞI Gibi Bir Takım Görmedim ben. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...