Sevgiliniz ilişkimizin kimseden haberi olmasın dese

hoşlandığınız kişiye teklifini yaptınız ve bir ilişki başladı. sevgiliniz ilişkimizi ne senin arkadaşların ne benim arkadaşalrım bilmesin. sadece ikimiz bilelim dese ne düşünürsünüz? ve nasıl tepki verirsiniz?

Güncellemeler:
Not: konu benimle alakalı değil arkadaşlar ya :)

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen amacı ilişkiyi bekletmek.. Muhtemelen kendi arkadaş çevresinden veya senin arkadaş çevrenden birisiyle bir yakınlaşma veya daha uzak da olabilir tabi bu kişi ama duyulma olasılığını düşürmeye çalışıyor da olabilir karışık bir durum altından herşey çıkabilir ama söylediklerim en kuvvetli ihtimaller..Senden utansa eğer seninle zaten işi olmaz bence ya da senden çok büyük bir çıkarı olmalı ki, senden utandığı halde senle sevgili kalabilmeli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• gazeteye ilan veririm

1|1
    1|0
  • Kızın aklında başka bir şeyler vardır kesin. İçten pazarlıklı insanlarla hiçbir şekilde birlikte olmak istemiyorum. Bu konuda yalanlar söyleyip de sizi ikna edebilirler restinizi baştan çekin sonra üzülen siz olursunuz. Ya hep ya hiç gerisi boş.

0|0
    0|0
  • sadece kendi çevrem bilsin yeter millete reklam yapmanın manası yok.. oldu olacak pankart açalım... aslında benm demek istediğim saklamak değilde reklam yapmamak, sevgilimde böyle derse bi sıkıntı yok benm için, daha güzel olur.

0|0
    0|0
    • ama kimse bilmesin en yakın arkadaşın bile

• dedim ya sıkıntı yok, benim isteklerimi kız karşılıyorsa sıkıntım yok gerisi umrumda değil. şerefsizliğinde affı yk bende, ben kız arkadaşıma güvenirim. ama yanlışını görürsem hayatımdan sktr ederim.

• daha ilişkinize emin degıl baslasammı baslamasammı diyor. şöle bı dusunme payı ıstemıs

0|0
    0|0
    • birincisi benimle alakalı bir durum değil ikincisi başladınız ama kimsenin bilmemesini istiyor.

• başkasıyla bi iişkisi olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • koşup herkse anlatcak değilimilişkm var diyede kımsedende saklmam ayıp olcak işi yapmam zaten

0|0
    0|0
  • yani iyi şeyler düşünmezdim büyük ihtimal.hayatında biri varken hala bekar takılan kadın yada erkek hiç tekin değildir ve er yada geç mutlaka aldatır.

0|0
    0|0
  • nasıl olsa dayanamayıp herkese anlatacak derim :D sen bilirsin için rahat olsun der devam ederim sorun olmaz. belki ailesinin duymasından falan çekiniyordur.

0|0
    0|0
  • "İkili oynuyor" derim

Mavi boncuk hesabı...

Hayatta kabul etmem.

0|0
    0|0
  • saçma senden utanıyor mu acaba ?

0|0
    0|0
  • dogal karsılarım benım yaptıgım gıbı ...cunku duyulmasından aılelere kadar gıtmesınden sevmıyorum bugun yarın ne olcagı bellı olmaz

0|0
    0|0
  • dogru söyle arkadasın evli bi kisiyle birlikte dimi :)

0|0
    0|0
  • bi*git derim ...

0|0
    0|0
  • needenini ssoraarım

0|0
    0|0
  • ıyı seyler dusunmem

0|0
    0|0
  • başka bir ilişkisinin olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • nedenini sorarım eğer geçerli bi sebebi varsa dediğini yaparım

0|0
    0|0
  • Allah'ın bildiğini kulundan saklayanla işim olmaz.. arkadan pis iş çeviriyordur o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doğal bişey ama aslnda insandan insana değişiyo bizimde kimse bilmiyodu ilk zamanlarda sonradan zaten öğreniliyolar merak etme

0|0
    0|0
  • sadece bişeyler yaşamak istiyor yani iş ciddileşmesin ama sadece biz yaşayalım anın tadını çıkaralım misali geleceği düşünmüyor düşünmek istemiyor...

0|0
    0|0
  • kesin bi haltlar karıstıryo derm :D olmaz oyle sey gidip herkese acıklıyosn hatta anne babana bile derm :D

0|0
    0|0
  • o zaman beni aldattıgını düşünürüm çünkü yaşadım aynısını inanma sakın kimse bilmesin diyo ama başkalarıyla çıkıyor.

0|0
    0|0
  • sakladığı bişeyler mutlaka vardır. yoksa insan sevdiği kişinin elini tutar çıkar, herkes bilsin ister.

0|0
    0|0
  • benden utandigini düsünürdüm ve sogurdum ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...