Sarkmamak, fit olmak için ne yapmak lazım?

Yarın spora başlıyorum. Cardio + gym yapacağım. Vermem gereken 40 kilo var. Ama vucudumun sarkmamasini, catlamamasini istiyorum. Bunun icin de masaj yaptirmayi falan dusunuyorum. Baska onerileriniz var mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bunları yap, başka şeyleri de elbette önerebiliriz ama fazlasıyla ağır geleceği için işkenceye dönüşebilme ve bıktırıp daha kötü sonuçlar alma ihtimaline yol açabilir önce bunlarla başla zaten isteğine kavuşacaksın sonrası için se hele bir o gün gelsin

2|0
    0|0
    • Cok guzel motive ettin. Tesekkur ederim.

• daha once verdim diyosun onemli olmanin vrrmek degil o kiloda kalmak oldugunuda anlamissindir:) ins istedigin gibi olursun

• Yok yok alakası yok sarkmalar oluşmuyor tabi yaşın 50 yi geçtiyse pörsümeler ve sarkmalar doğal tabi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Şeker ve tuzdan uzak dur. Masajın hiç bir faydası yok. Vucudun sarkmamasını istiyorsan Fitnees'e başvur biraz ağırlıkla hem vucudunu sıkılaştırabilir, hemde zayıflayabilirsin. Ama şeker ve tuz vede gece yemeğinden kesinlikle uzak dur.. :)

1|0
    0|0
    • fittnes daha dogrusu agirlik calismak boyu kisaltiyormus diye duymustum. dogru mu?

• Kilo verince insan boyu uzamaz, çok yanlış bilgiler bunlar. Masajında bir faydası yok.

• ben bir iki cm kisaltiyo diye duymustum da. neyse tesekkurler

• antrenmandan önce vucuduna bebeyagı sür çatlak oluşmaz

1|0
    0|0
  • Biraz et yemeklerine ara verseniz iyi olur

0|0
    0|0
  • Masaj hikaye

0|0
    0|0
  • Badem yağı kullan

1|0