Bu squat iyi guzel de nasil yapicaz?

Internetten bayagi bir arastirdim. Squat ile ilgili paylasimlari. Cok guzel kalcalar, bacaklar elde ediliyor amma velakin bu bacaklar kalinlasiyor? Simdi benim sorum su. Ben 1.80 boyunda yaklasik 100 kilo bir hatun kisisiyim. Ustum ince, bacaklarim kalin, kalcam buyuk. Kalcam sekillenicek daha guzel olacakta. Peki bacaklar? Kalin mi kalacak bu squati yapinca? Ben erisin, ince olsun istiyorum. Squat programi var internette. Onu yapayim dedim. 30 gunde iste 50'den basliyor 250'ye kadar yolu var. bu nasil bir etki gosterir sizce bende beyler bayanlar

Güncellemeler:
Daha önce yaptim ben squati yaklasik gunde 100 tane yapiyordum. Neyin tribindesiniz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence snn spor salonuna gidip uzman eşliğinde doğru spor yapıp iyi bir beslenme programıyla kombinleyerek kalori acıpı cıkararak güzle Zamanlarda sağlıklı ve doğru biçimde vucuda zarar vermeden kilo vermen snn ve vucudun adına en hayırlısı yoksa farklı sonuölar cıkabilir ortaya ama fiziksle özelliklerin güzel allahın sana bahşettiğin cok güzel boyun var kıymanetini bil ve iyi çalıs başarılı olursun başarılar yardım lazım olursa yardımcı olmaya calısırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ozmn squat yerine spining yapıcaksınnn 3 aylık program icersinde güzel bir kilo verirsinn kiloyu verdikten sonra belirli bir süre squat yapınca poponda bacaklarında daha ii forma girer

1|0
    0|0
  • Spora git

0|0
    0|0
  • Hay maşallah boya bak :o

0|0
    0|0
  • en sakat hareketlerdendir dikkat et yaparken

0|0
    0|0
  • Ulan sen bir yapta o squat ı kalınlaşmasına sonra bakarsın. Bu iş aynen şeye döndü ben cok kaslı olmak istemiyoruma döndü senin bu iş. Sen az kaslı olda sonra dersin ben cok kas istemiyorum diye sanki kas yapmak resim çizmeye benziyor da !

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lunge, squat, sumo squat gibi türleri var sen bunları iyice araştır ayrıca diyet yap sadece squat kurtaramaz. ☺

1|0
    0|0
  • Ya bilinçsiz saçma sapan şeyler yapma. 100 kilosun. bir anda elliyle başlanır mi. belin sakatlanır. lütfen bilinçsiz spor yapmayın ya.

0|0
    1|0
  • videoları izle kızların yaptıgını yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...