CArdio ve yüzme ile kilo veerebilirmiim?

Cardio ve yüzme İle kilo verebilirmiyim arkadaslar tabi bu arada agırlıda calısıyorum? 40 dakika cardio - 30 dakika yüzme

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yag yakmak icin dhaa guzel bir yontem yok

0|0
    0|0
    • 6 kilo fazlalıgım var kanks

• Hayirlisi basarilar azimli arkadssim

• eywallah gardasım. yardımcı oldun

Kızlar Ne Diyor 1

• Cardioyu bilmemde yuzme baya kilo verdriyor boyda uzatiyormus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cardio yüzme yap bir de şınav mekik havaya perdeye falan yumruk at mümkün olan her yere yürü yemeğinde de sağlıklı beslen çok rahat kilo verirsin, direk ağırlık çalışmanın diğerlerine göre çok bir etkisi yok bence

0|0
    0|0
    • 1 gün agırlık . 2 gün 40 dk cardio-karın 30 dak yüzmee 3 gün dinlenmee programım böle şekeeri kestim. eekmeekk yemiyorum tam bugday yiyiorm 1-2 dilim yogurt su süt tüketiyorum daha ne yapım?

• Karışık ev yemekleri lazım diye düşünüyorum az ye ancak ye hazır gıda yeme yediğinin alternatifi varsa daha sağlıksını ye mesela prinç değil bulgur gibi genelde spor programlarını uygulamalar ve hocalar haftada 3'e göre ayarlıyor 1 gün çalışma 1 gün dinlenme şeklinde telefon için runtastic'in güzel programları var ben bir ara mekik şınav ve çömelmesini indirmiştim mesela pzartesi şınav salı mekik ve çömelme çarşamba tekrar şınav (bu bir günlük değişiklikde şınav için olan kaslar dinleniyor) perşembe tekrar mekik ve çömelme gibi hazırlıyordu sporu set set ayarlıyordu mesela 20-18-18-16 şınav setleri her set arası 1-2dk arası dinlenme var bu şekilde fazladan şeyler ekleyerek ancak aynı zamanda kendini sıkıntıya sokmadan spor yap

• Cardio zaten kilo vermeye yönelik max yağ yakımı ve kondisyon kazanımı sağlar yüzmede çok zevkli olmasına rağmen çok zor bir spordur aslında tabi ki verilir neden verilmesin ama boğazından da keseceksin herhalde

0|0
    0|0
  • fazlasıyla verdirir :)

0|0
    0|0
  • Rahatlıkla verebilirsin dostum, şeker ve tuzdan uzak dur bu kilo veriş oranında üst oranda bir etki yaratacak.

0|0
    0|0
  • Beslenmeni duzenle oncelik le bunlarla zaten verirsin

0|0
    0|0
  • Kilo vermek icin en iyi iki yontem.

0|0
    0|0
  • beslenme önemli genç

0|0
    0|0
    • baba beslenmeyi dündeen itibaren kısdım mal gibi yiyiordum agırlık basıyordum önceleri amam şimdi diyet demim de ekmek şeker felnn yok bol su süt içiyorum programımda 1 gün agırlık-cardio- 2 gün 40 dk cardio -karın- 30dk yüzmee 3 gün dinleenme nasıl?

• iyi iyi 3 gün dinlenme 2 yap onu ekmek şeker sakın yeme süt çok içme ondada şeker var ( laktoz)

• Belki olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...