Bu sorunun cevabını bilenler ?

gizli kullanıcıların soru sorup gizli cevaba kapatmalarının amacı ne olaki aranızda bilen varsa söylesin yani gerçkten merak ediyorum

Güncellemeler:
mesela bu site de gizli cevap yada soru olmasaydı ne yapacaklardı ?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hani şu aşağılarda bence normal dienler yada olabilir tercih meselesidir havasında olanlar var ya onlara dikkat et ;)

Bende uyuz oluyorum ..

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • saçmalıktan başka birşey değil

0|0
    1|0
  • onlarin derdi..yeni uyecik takma kafana

1|0
    0|0
  • dengesiz dengesiz soru sormaları ergen olmaları liseli olmaları sorun budur bence

1|0
    0|0
  • geri zekalı oldugundan olabilir mi acaba?

1|0
    0|0
    • bu arada gizli cevap veren soranlara diyorum g.tünüz yemiyorsa sormayın cevaplamayın arkadas

• Ben ettim siz etmeyin mantığı yoktur herhalde.

0|0
    0|0
  • Bir sakıncası yok. Sorabilirler.

0|0
    0|1
  • bu soru daha önce kaç kez soruldu bilmiyorum ama asla bir cevabın bulunamayacağından eminim... sanırım tercih meselesi...

0|0
    0|0
  • Ginception

0|0
    0|0
  • egosal problemler. utanacağım yada bilinmesini istemediğim birşeyi soruyorsam karşı tarafa da bu gizliliği tanımam gerekir. bu bir nevi nezakete de girer

0|0
    0|1
    • farklı bi bakış açısı mesela bu cevabı verirken utanacağın bişey mioldu seni kınadık mı ne yani açıklarmısın

• ben canlı yayında görünmeyi sevmiyorum :) konuştuğum arkadaşlarım filan var ve şuan sadece soru cevaplamayla ilgiliyim görünürsem yazarlar o yüzden de gizliliği kullanıyorum, yoksa bir sıkıntım yok

• işte bunlar hep seks.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onun bunun yaptıklarına dil uzatanlara da ben sinir oluyorum. İsteyen istediği gibi soru sorar. Cevaplayıp cevaplamamakta size kalır.

0|0
    0|0
  • ben yapıyordum onu eski hesapta.genelleme yapmak için gizli soru soruyordum gizliye kapatmam da işlevsel oluyordu

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi..üzerinde düşünülecek bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Ben ettim siz etmeyin misali :S

0|0
    0|0
  • Çalışmadığım yerden sordun sallamayı düşünüyorum :D

İroni yapıyolar bence :)

0|0
    0|0
  • aynı şeyi ben sordum ve engellendim :(

0|0
    0|0