Ne düşünüyorsunuz ve önerirsiniz?

Üniversite sınavı derken kilo aldım ve vermeye çalışırkende başvurduğum yanlış yöntemlerden dolayı 5 kilo fazladan aldım ve hem sağlığıma hem pskolojime zarar verdim. Ama artık yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim ve sizinde fikrinizi almak istiyorum. 160 boyum, 55 da kilom var ama olmak istediğim 45. Yani 10 kilo vermem lazım.
Şimdi planladığım şey ise ekmeği, abur cuburu kesmek ve sağlıklı ama az beslenmek.
Haftada 6 gün her gün 40 dakika koşu ve 30 dakikada yürüyüş yapacağım. Haftada 2 saat de fitness a gideceğim.
Sizce böyle yaparak ne kadar sürede ne kadar kilo veririm?

vücut tipim böyle. Kollardaki fazlalık, bel-kalça kısmının genişliği.
NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ VE ÖNERİRSİNİZ?
Ve istediğim vücudunda şu olduğunu göstermek istiyorum.

Güncellemeler:
Yazinnn

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini vücudunu göster :)) yemiyor mu

0|0
    0|0
    • Niye gostereyim?

• O zaman baskasinin vücudu ustunden kendini kandirma

• Kendimi neden kandirayim? Sonucta burada kendim icin yararli bir sey ogrenmeye calisiyorum ve dogru olan seyi soylersem daha cok yararli olur. Bence sen bir yerlerinden bir seyler uydurmak yerine git uyu

Erkekler Ne Diyor 1

• iyide bu vücut şekli kötü değil ki yani ideal vücut fazlalığı yokki

0|0
    0|0
    • Ideal oldugunu biliyorum ama sevdigim vucut tipi bu degil ve mutlu olamiyorum

• Zamanimi bosa harciyorum bu sey yuzunden farkindayim ama iste kafa takinca takiyor.
      Ya aslinda kimseyle guzel olma yarisina girmiyorum, kendim icin iyi olmak istiyorum, iyi hissetmek istiyorum ama etrafta bir suru guzel kiz varken zor oluyor

• ohoooo sen dışarıya bakarsan daha çok uğraşırsın bence bian önce kendinle niye küstüğünü öğren ve hemen barış :P :P :D :D şaka bir yana kendin için yaşa boşver başkalarını Allah vergisi diğerleri de çok güzel oluyo ama akıl yok naparsın işte

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptigin simariklik boy ve kilon normal en fazla 50 olursun 45 nedir

0|0
    0|0
    • Zaten 50 kilo iken basladi kilo verme cabam. 50 de baya fazlalik oluyordu o yuzden 45 istedim

Yükleniyor...