Telefon bataryamın daha uzun gitmesi için bir öneriniz var mı acaba ?

sonny erc. experia x10 şarjı bi gün bile gitmio hatta oyun oynamadğm fazla tlfnla uğraşmadğm zamanlarda bile bi gün zor yetio şarjı kendi sitesinde şöyle yazıodu şarjı bitmeden tekrar şarja takarsanız bataryanın kullanm süresi uzar yazıodu bunu uyguluorm şu anda şimdilik bi değişme yok..bu konu da fikri olanlar paylaşırsa sevinirim.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Experia serisinde var galıba bu sorun arkadasım.Bi kaç kişiden daha bu sıkayeti aldım.Bir program var sarjın uzun gitmesi için.O tarz seyleri kullanmayıda dene

0|1
    0|0
    • o programın adını bilio musn ? bi de bişey sölicem sana ya yaşımı 96 yazdım yaşlıyım die kimse soruma cevap vermemiş saygısızlar =) profilden düeltebilio muyum bunu ?

• senin ihtiyacın yokmuşta indirme gereksini mi duymuosun ama ben napim bi gün gitmiodu =)) o yüzden üşenmek gbi bi lüksüm olmadı =)

• bugün şarjım 14 saat gitti üstelik fazla kullanmadım..anlamadm ben bu işi kafasına göre takılıo program galiba :S

• müzik dinleme, mesajlaşma, fazla kon uşma, internette ttakılma öylesine taşı işte o zamn hemen bitmez şarjın

0|1
    0|0
    • oo çok teşekkür ederim yaa sen çok yardımcı oldun bana sen olmasan napardım ben =)

• ben geldim =) hangi sorunun tarihi neydi? bnde görünmüyo..

• ben gelmiyorum die hasretime dayanamadın gittin sanırım :DD üyeliğini kapadın mı onu da bilmiyorum :SS

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...