Kızlar neden bu kadar düşüncesiz ?

Bugün derse gittim,bölümün önünde sigara içerken şahit oldum.bi kız ile erkek tartışıyolar,önceden birlikte gördüğüm tipler sevgililer yani.1-2 dakika birbirlerine söylendikten sonra çocuk kızın kolunu sıktı sonrasında kız bırak diye bağırdı çocuk bırakmayınca kız da çocugun malum yerine diziyle bi vurdu dağ gibi çocuk 5-6 dk yerden kalkamadı.kız da döndü arkasını gitti.ayıp değil midir bu ya ? hem orasına vuruyosun hem de dönüp arkanı gidiyosun.kızı tutup kafasını kırasım geldi de işte beni ilgilendiren bi durum yok ortada.çocuk sana noluyo dese dicek lafım yok.sonuç olarak kızlar ne kadar düşüncesiz bu konularda.ne kadar sinirlenirsen sinirlen vurulur mu oraya? bi de sevgilin.Daha önce böyle bişe yapan var mı aramızda? ben mi tuhafım yoksa insanlar mı

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kolunu tutmakla oraya vurmak aynı şey değil yanlış olduğunu düşünüyorum ben yapamazdım açıkçası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi yapmıs o kım oluoda kızı milletin içinde rezil edercesine kolunu falan sıkıo

2|0
    0|0
    • kolunu sıktı da noldu yani ? aynı şey mi ? zeytinyağısınız mübarek

• bi sus erkek değil misiniz siz yaparsınız ama yapılmasını istemezsiniz.. kutluyorum o kızı

• vurulur, iyi etmis. bırak kolumu demis bırakmamıs. öyle güc gösterilmez böyle gösterilir demis.

3|0
    0|0
  • Erkeklerin bir tokadı kızın canını zaten çok acıdır, kızlar hassastırlar. E sizin de hiçbir yeriniz acımıyor, ne yapalım tek oranız buranız var.

0|0
    0|0
  • Haketmiştir ki vurmuş kız :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ibretlik vaka böyle kızları meydan da S*keceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...