Cinsiyet ayrımı var bakar mısınız ?

dikkat ettiyseniz heryerde sosyal sitelerde bayanların yazdıkları daha çok cevap alırken erkeklerin yazdıkları önemsenmiyor. buradaki mantığı anlatırmısınız yani hadi beğendiniz yorum yaptınız nolcak yani sonuç ? aynı şeklide erkek kullanıcıların yazılarına neden özen gösterilmiyor ?

Güncellemeler:
var var böyle bi durum var kanıtları da ortada o kişiyle artık nasıl bir hayal kuruyorlarsa hala anlayamıyorum kıskandım yaaaa evet :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hiç öyle bişey farketmedim ben :/

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu yapan sizsiniz , şimdi biz mi suçlu olduk yorum yapmak için atlamıyoruz diye , tee Allahım yaaa...

0|0
    0|0
    • sizsiniz olmaz cidden olmaz bu şöyle bişey oldu bütün erkekler aynı gibisinden :)

• Ne alakası var? Demek ki erkekler kızların sorularını cevaplamayı daha çok seviyorlar. Belki kızlarla tanışmak istiyorlar. Senin sorun diğerlerinden daha mı özensiz görünüyor? Hayır, normal.

1|0
    0|0
    • en kötü ihtimal herhangi bir facebook sayfasına gir ve paylaşımın altındaki bayanlara yazılanlar gösteriyor sanırım :)

• ayy ayvrum kıskanmış bizi

0|0
    0|0
    • ya aslında kıskanmaz demiyelim de öyle yani anlatabiliyor muyum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızların yorumlarına saldırmak için salça olmazsanız onların da yorumlarına rağvet olmaz diye düşünüyorum evet mi?

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey yok bence,bu durum sadece buradan kız düşürebileceğini sanan erkekler tarafından oluşturulmuş.Bir ayrımcılık falan yok yani,varsa yapanlar sizlersiniz erkekler :)

1|0
    1|0
Yükleniyor...