Abur cubur yiyip spor yapiyorum?

Ya arkadaslar ben aslinda suanda zayifim 3 4 kilo bende cok fark etmez ama vucut yag oranimi arttirmak istemem bu hafta sureklo abur cubur yedim yemek yemedim dogru duzgun ama her abur cubura kalorisi kadar spor yaptim misal bir cikolata 200 kaloriyse ben 2 saat kostum dengelemismiyimdir birde bu hafta hic yemesem dengelermiyim

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Afferim kızım iyi b. k yemişsin. Delirtiyorlar beni ya, ya hep spor yapın ya da hiç yapmayın -_-

Cevap: Kilo alımında önemli olan Aldığın Kalori-Harcadığın kaloridir.

Yediğin şey ve yediğin saat fark ettirmez.

Kilonun içeriği ise, yaptığın spora göre ne yediğinle bağlantılıdır. Şekerli şeylerin glisemik indeksi yüksektir, bu yüzden çabuk yağlandırır ancak kalori az alırsan o yağ gene yakılır gider bazal metabolizman tarafından, önemli olan burada kas yakmamak! Proteinli bir şeyler ye, karbonhidratı temiz ve az al ve interval kardio yap, önemli olan kaç saat koştuğun değil koşuda kaç kalori yaktığındır.

İnterval Kardiyoyu araştırmazsan affedersin ya da etmesen de olur b. k yanar o yağlar.

Dipçe: Diyene bak dersen, haklısın yağ oranım %17 ama ben öyle olmasını istediğim için :@

0|1
    0|0
    • Hocam yorumun çok iyi bence af edilmesi gereken birşey yok bence. Bende artık böyle sorulara cevap vermiyorum. Teşekkürler

• Surekli b. k icerigi kullanarak nereye varmayacalistiginin farkidna degilim siz bu isi ne denli biliyorsunuz bilmuyorum ama ben de bu isin bir sirrini biliyorum ve herkes formumu cok merak ediyor vucut yag oranim idealinde altindadir doktorlar yag yapmam gerektigini bile soyluyor yani bence bir sikinti yok sonucda amacim. kilo vermek ya da kas yapmakda degil sadece yediklerimin kilo. olarak geri donmemesi bence bunu basariyorum bu sekilde

• Başarıyorsan niye soruyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...