İnsanların zevkleri sereflerinden önce mi geliyor?

Soruma cevaplarınızı bekliyorum

sorum bu ilgimi çeken birsey var insanların zevkleri sereflerinden önce geliyor baskalarını kınayan bir toplum olarak bizim de avrupalı toplumlardan hiç bir farkımız yok

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• bunun sebebi düşüncelerimizi Kur'an-ı Kerim'e uydurmamız gerekirken,onu bizim saçma sapan düşüncelerimize uydurmaya çalışmamız olb. mi?

ayrıca başkalarına bakarken kendimize at gözlüğüyle baktığımız için olb. mi?

Hz.Mevlana diyor ya;

Ne kusursuz insan ara,ne de insanda kusur

Birincisini zaten bulamazsın, ikincisinde ise bulduğun her kusur, öğrendiğin her ayıp sahibini değil seni çirkinleştirir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Keşke avrupalı toplumlar kadar kültür sahibi olabilse üzerinde yaşadığım toprağın milleti.

0|0
    0|0
  • Bizim en büyük hatamız Ahlaklı değil Ahlakçı bir toplum olmamızdan kaynaklanıyor. Hem özgürlük istiyoruz hemde başkasının yaptığını kötülüyoruz. herkes yediği haltlara bakıp kendini yargılasa temiz bir toplum oluruz.

0|0
    0|0
  • yanı sex hersey mı demek ıstedın anlamadım :

0|0
    0|0
    • hayır tam tersi millet onun ugruna serefinden vazgeçio evlilik öncesi ilişkiler avrupalı toplum la aaramızda hiç bir fark yok müslüman ülkelikleri sadece lafta

• he :) erkekler ıcın baskasıyla yatma aldatma degıldır aslında , bu kadınlarn anlayablecegı gıbı bırsey degıl , tuaf belkı ama , bı erkek esını delıler gıbı severken bıle baskasıyla sex yapabılır , kadınların cogunda sex duygusal bag olan kısıyle ozeldr ama erkeklere gore sex ve ask bambaska dır

• bu sadece kendini kandırmadadır arkadaşım bunun ardına saklanma senin esin de gitsin baskasıyla yatsın madem bu kadar genişsin bunun cinsiyeti olmaz

• bu kişiye göre deişebilir demek senin çevrendeki insanların zevkleri şereflerinden önce geliyor, şahsen benim çevremdekilerin öncelik şereflerindedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...