Sallayın sizi sevmeyeni, üzeni, değerinizi bilmeyeni. Burnu sürtsün ondan sonra yine gelirse kabul edin

millet böyle burda ayrılık aşk sorularını okuyunca gerçekden üzülüyorum bazen öyle aşıklarımız çıkıyo ki kız erkek neyse birbirini harcıyo sevmiyor yani ama yine canını sıkıp yine gelip burda dertleşiyorlar buna dediğim bişey yok ama üzülmeyin sıkmayın canınızı bu kadar ıtır ablamın bi sözü var ``3 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirseniz sizi geriye kalan 2 kuruşa satar `` oyüzden sevmeyen insanlar için hiç bir damla dahi olsun gözyaşı akıtmak değmiyor (sevenlere sözüm yok) link sadece bu durumu belirtmek istedim hepinize saygılar...

Güncellemeler:
link bi de bu tabi vazgeçilmezlerimin arasında

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• sallayın demesi kolay ama sallaması o kadar kolay olmuo tabiki hayat devam edio ama hep bir yanın eksik kalıo bunu bile yazarken gözümden akan yaşları engelliemiorum yaşarken ansıl engelliyiyiym

0|0
    0|0
    • eğer değerini bilseydi şimdi gözyaşın akmaz dı buna ne diyecen

• burda da sen haklısın işte ama kim istemez karşılıklı sevmeyi o yüzden değerini seni seveni sev

• sevmiş bulundum bi kere artık yapıcak bişi yok ya zamanla unutur giderim yada döner gülmeyi hatırlarım

Kızlar Ne Diyor 11

• çok doğru canım.

0|0
    0|0
  • Dostum sana katılıyorum :))

0|0
    0|0
  • yavvv 3 kuruşluk diye nitelendirebiliyorsak zaten degeri yok demektir ozaman ne yapıyoruzzzz onun seni harcamasına izin vermeden sen onu harca gitsin... yoll verecekesin

0|0
    0|0
  • herkes haddini ve yerini bilmeli.O gönlünün sahibidir ama tepene mıçma hakkına sahip değildir asla..

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Aşk olmazsa olmaz sanki, bütün hayatımızı kontrol ediyor gibi. Tecrübeyle sabitledim. Aşk kalıcı bişe değil. ve kimseye ederinden fazla ödemeyeceksin.

0|0
    0|0
  • güzel yazmışsın...aynen öyle...:)) ben artık takmıcam bu ne ya..adam havalara girdi..başka bişey olmadı...ee şimdi havalardan inme sırası geldi...5 kuruşluk değer verdik..ıtır doğru demiş...

0|0
    0|0
  • bence bu tutum yanlış bi insan eğer birini çok seviyosa ondan bi saniyeliğine bile vazgeçmemelidir çünkü bu aşkı zayıflatır burnu sürtsün de ne medek yanii saçmaa

0|0
    1|0
  • valla haklısın ya.. değer vermiycem artık gerçekten değer görmeden..

0|0
    0|0
  • herkes hak verırı ama unutma yapan yıne yapcagını yapar kardesm

0|0
    0|0
  • aynen öylee :(

0|0
    0|0
  • Çok doğru söyledin...

Kimse vazgeçilmez değildir.

Hayat devam eder...=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence aşık insan nereye kadar gitmesi gerektiğini karşısındakinin değerine göre değil, kendi hissettiklerine karşılık yapabileceği,verebileceği şeye göre hareket eder. O yüzden karşındakinin değerini aşık insan bilmez, zaten ederini düşünmez aşık olmuş. daha ne diyim. Allah kimsenin karşısına imitasyon güzel çıkarmasın(ki burda ki güzel hem iç hem dış güzellik yerine geçmekte) saygılarsss

0|0
    0|0
    • aynen abi içi güzel olmalı yarı yolda bırakmamalı

• ateşe elini sokmadan ateşi nasıl keşfetmiş olabilir ki insanoğlu. yanmadan bilinmez sevdanın kıymeti. herşey oyuncak oluyor bu zamanlarda bırakta bazı acılar kalsın bizi adam yapan. sadece sen acı çektin diye her seni sevene kalbinde yer açma, bu senin aciz yapar.

• aynen abim bende böyle düşünüyorum biri benim canımı yaktı diye diğerlerinin canını yakmaya hakkım yok

• eşeğe kravat takmanın manası yok artık.. bak unuttuk gitti :) benden de bir parça gelsin o zmn link :) güzel şeyler için...

0|0
    0|0
    • abi yazına yorum yapmıştım avrupa birliği gibi bi şey vardı koş peşinden derim burda ordan yardım alıp köşe olan çok

• eyw kardeşim.. bende yoruma cevap vermiştim :) bak oraya :)

Yükleniyor...