Erkek arkadaşlarınızın nasıl giyinmesini isterdiniz ?

Bazı Erkeklerde yüksek derecede giyim takıntısı var ve sürekli işlek caddelerde Cix shop , çakmacı sülo gibi lakap yapmış yerlerden aynı giyim modellerini satın alıyorlar. Sizce erkek arkadaşınızın bu standartlaşmanın dışına çıkması için ne giyinmesi hoş olurdu ? :))

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• bi yerde okumuştum.''insanların gözlerine bakarsan ne giydiğini görmezsin..'' diye.

bide ufak bi hikaye:: bir yerde cok bilge cok ünlü bi alim varmıs ama giyimi kuşamı da öyle pek hoş degilmiş hatta gören alim olduguna da inanmazmış.bigün birisi alime sormuş.'alimsin bilginsin ama üstün basın perisan neden bu halde' diye.alimin cevap takdire şayan: 'yıllardır içimi düzeltmekten üstümü başımı düzeltmeye fırsatım vaktim olmadı' demiş.

çıplak gezmesindee ne giyerse giysin.. ben onu öyle de severim :)

0|1
    0|0
    • Alkışlasakmı bilemedim bu hikayeyi daha önce duymuştum. Gözler kalbin aynasıdır Lakin giyim bir bayanada , bir erkeğede beğeni getirir ihtişam katar :)

• herkes ye kürküm ye hesabında diyosun..umarım öyle olmayanları da bizi bulur..

• Öyleleri mevcut zaten sadece ortamları ve mekanları farklı oluyor :)

Kızlar Ne Diyor 7

• çakma giymesin orjinal takıntım var -onunda var- hem çakma giymek hırsızlıktır. Bazı zevksizlerin "gay gibi" dediği şeylerden giyiyor (lila v yaka, sarı skinny pantolon) öyle giyinmeye devam etsin. Pijama giymesin (zaten giymez ve erkek pijamasını çok saçma buluruz), flip flop dışında terlik giymesin ve renkli crocs giysin (şuan siyah var çok sinir oluyorum)

0|1
    0|1
    • Seninle evlenen yanmış :) neyse enişteye selam :D

• Ben ayakkabılarımı kesinlikle orjinal giyinirim aşırı uçmadan param olsa dahi marka için almam beğendiğimi giyerim. Stilime gelince dar pantolon giymem daima ltb :) sweatshirtlerimde hafif bol yakaları belli bir kesimde açıktır .

• Ltb'den sadece askılı tshirtlerim var ama tarzını beğeniyorum

• ya kendını tarzını yaratmıs bırı olsa super olurdu oylelerı varkı ne gıyse yakısır ya hanı onlara ayrı bı ımrenıyorum ama ınsanın moda duygusu olmadıktan sonra soylemek pek ı ıse yaramıyor emanet gıbı duruyor ustunde gercı:D ama boyle herkes gıbı bol kot gıymek yerıne daha tarz bıseyler gıysın ısterdım :D

0|1
    0|0
  • kaliteli - renk uyumlu - saat aksesuarlı - içli dışlı casual giysin benim için gayet iyidir o zaman.

1|3
    0|0
  • repçi gibi olmasın yeter

0|3
    0|0
  • Olduğu gibi beğeniyorum , böyle iyi ...

0|1
    0|0
  • Nasıl rahat ediyorsa oyle giyinsin..

0|2
    0|0
    • Süpersin.. Bazı bayan arkadaşlarıma örnek olarak gösteriyorum seni..Erkeğinizi değiştirmeye çalıştığınız için y�lnızsınız ya siz öncelikle şöyle olsun böyle olsun yoksa olmaz demeyin o sizin kuklanız değil bir erkek olarak size nasihatim.. erkekler kukla olmaktan nefret ederler ve sizi kısa sürede terk ederler..

• bir kere dar pan. giymeyecek ama rapçi gibi bol da giymeyecek yani :D normal olacak kesinlikle spor gömlekler falan giymeli arması olan gömlekler olabilir gömleğin önü açık içinde t-shirt olabilir asla dar paça giymesin yanıma yaklaştırmam valla kro gibi hiç giymesin özenti olmasın kotta giyebilir renklide ama renkleri abatmadan hani kırmızı falan gibi olmasın yani ;D papyonlara zaafım var ama onlarda günlük hayatta kullanılmıyor malesef öyle işte

0|2
    0|0
    • kolye münkün değil olmaz sadece küpe ve saat aksesuar olarak piercingde olmasın

Erkekler Ne Diyor 1

• ben kız olsam adı çakmakçı sülo olan biyerden giyinenn bi erkeğe 5 mt.den fazla yaklaşmam.

0|2
    0|0
Yükleniyor...