Kanvas pantolon ve gömlek...Vee ayakkabı tavsiyeleri lütfen :P

İş yerinde klasik giymek zorundayım ama spor giymeyi herzaman sevmişimdir. Ayakkabı klasik fazla sevmiyorum. Kanvas ve dar kesim gömlekler tercih ediyorum spor görüntüsünü o şekilde yakalıyorum. Ayakkabı olarak ne tavsiye edersiniz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• kanvas altına loafer tipi ayakkabılar en ideali bence link

0|1
    0|0
    • evet cok hos ve rahat ama yaz bitti :)) yagmurlu havalarda sorun cıkarabilir

• aklıma yattı arastırdım :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• Prada.. italyan malıdır babam onlardan kullanır ordan biliyorum.klasik spor arası bişey link atamıyorum begendim ikitane fiyatları biraz uçuk görülebilir ama illa marka olacak diye bir şart yok ya fikrin olsun model hakkında. Firmanın sitesine gir bak bi derim ben 2 model begendim ama işte level up not reach:)))

0|0
    0|0
    • arama motorundan bi arattır model gör en azından. çok pahalı zaten ayakkabıları ona verecegin parayla hangar kurarsın :P :))

• Fred Perry'nin süet ayakkabılarını seviyorum link

0|0
    0|0
  • link

bu tarz olur mu?

0|0
    0|0
    • :))))))) piyasa fiyatını gördün mü?

• converse candır :) yaa bende de var kaç tane bilmiyorum ama karar vererek çıkarsan sorun olmaz. :)

• bilmiorumda ben heralde 15 tane falan kesin almısımdır... ama güzeldeee yawwww:P

• fred pery

0|0
    0|0
  • Pantolon ve ayakkabıyı Dockers tan alabilirsin güzel seçenekler var ve tam senin tarzına uygunlar.

0|0
    0|0
  • Oxford

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• siyah pantolan beyaz gömlek siyah bi spor ayakkabı kemer de siyah tabi ve bi tane de siyah bileklik taktı mı tamam

0|0
    0|0
  • En sevdiğim ve müdavimi olduğum markalardır. İstediğin çizgide kombinler oluşturabileceğin yegane keyifli ürünlerle doludur.

Tween

Efor

+90

FG+

0|0
    0|0
  • çek bi converse olsun bitsin kardeşim :) ama beyaz değil mümkünse.. siyah olur, gri olur, eskitilmiş krem olur.. ama beyaz değil yaaaaaa :)))

0|0
    0|0
    • 7 yıldır converse giyiyorum...belki 10 tane beyaz oldu diebilirim... artık sıkıldımm :((

• efsaneler ölmez ya, sadece şekil değiştirir.. hangi rengi yoksa ondan al :))))))))))

• ayrıca adidas original da düşünebilirsin.. bi bak bakalım modellere..kanvas altına gidecek çok tarz modeller var.. adidas original rulezzzzz :))

• Kanvas pantolon için Dockers dışında bir markaya güvenemem. Gömlek konusunda da LC Waikiki'de güzel şeyler oluyor. Ayakkabı konusunda fazla dar görüşlüyüm; bahsettiğim gibi giyindiğimde altına bir adidas koşu ayakkabısı giyiyorum.

0|0
    0|0
    • adidas artık eskisi gibi değil cok kaba ayakkabıları speed vardı eskiden tabanı yere düz süperdi onlar :D

• Erkeklerde ekomomik özgürlüğün kimi zararları da var sanırım :)

• varr var ben cok gördüm bıraktım artık :)

• ben de şuan dediğin tarzda giyiniyorum altıma da ayakkabı olarak spor-klasik tercih ediyorum. En güzel spor-klasik gidiyor canvasın altına zaten spor giyemezsin, klasik de giyilmiyor. Ortası yani. :))

0|0
    0|0
    • :) ama marka istiyorum tavsiye istiyorum ayakkabı çeşitleri istiyorum :D

• Marka mı ? memnuniyetle. Damat&Tween, Kemal Tanca, İnci, Elle, Derimod. Yeni sezon ayakkabıları yakında tam olarak çıkar. Ben tween'den daha yeni ayakkabı aldım siyah. Sezon fiyatı oldukça yüksekti biliyosun tween normalde de çok pahalı. Valla gayet uyguna aldım bir de sadece benim numaram kalmıştı :))

• canvasın altına düz bi spor yeterli bence. canvas modelide sana kalmıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...