Bacaklarımı nasıl sıkılaştırırım? Zayıfım ama bacağım sarkık.

bacağımın arkası yani tabiri caizse butum sanki bacağımdan ayrı bacak gibi sallanıyor. abartıyorum belki biraz ama o nasıl sıkılaşıcak bilemiyorum. çok farkedilmiyor ama yumuşak değil sert olsun istiyorum. bu sorunda olan var mı ve ne yapabilirim?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Tek yapacağın şey şudur..

Ayağa kalk ve duvara yürü, avuç içlerinle duvarı kavra ve bacağını belini bükmeden, diğer her iki bacağını da kırmadan geriye ne kadar çıkarabiiyorsan çıkar.. ayağını yere koymadan sürekli yapacaksın ki kaslar sürekli olarak gerilsin..

link Bu hareket.. Duvardan destek alarak yapman başlangıçta daha kolay olacaktır..

Bir de komando dansı vardır..

Ayaklarını omuz hizasından çok az daha fazla açarak eller ensede, bel ve omuzlar dik şekilde dizlerden kırarak aşşağı eğilip çıkacaksın..

Hangisi kolayına geliyorsa :)

Unutma bir antrnörden tavsiye aldın ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kas almak istemiyorsan pilates.

eğer kasta istiyorsan bisiklet falan olabilir.

1|0
    0|0
  • duvara sırtını ver, ayaktasın ve sandalyeye oturur gibi otur kalk, otur kalk.. bu ilk başlarda çok zor oalcak ama bi 10 gün içinde fark edeceksin gelişimi.. ayrıca kalça toplamak içinde birebir..

1|0
    0|0
  • Biri bacak mı dedi :)

tabiki cevap bisiklet ama kasların çıkacaktır sonra ben böyle istemedim deme :)) ( yok ya öyle bodyci gibi çıkmıyor)

sonra yürüyüş ve paten de iyidir. Aslında bacak çalıştırıcı hareketler var da onları bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • ya ben bisiklet sürmek kalçaları büyütüyor diye duydum dogru olabilir mi

• Bunca zaman sürüyorum, benimkilerin büyüdüğünü görmedim :) Aslında mantıklı çünkü kalçadaki kaslar kullanılıyor ama kası kullanmak şişmesi anlamına gelmiyor. Hacim artması yerine sıkılaşabilir de. Baldırlarda gelişim gözle görülüyor ama kalçamda birşey görmedim. Deneyip görmek gerek. Güçleneceği şüphesiz ama büyür mü tam birşey diyemiyorum.

• spor salonu tek çare

0|0
    0|0
  • spor salonu tek çare

0|0
    0|0
  • spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş ve spor evde hantal hantal oturma bence çık dışarı mis gibi hava oh ne güzel

0|0
    0|0
  • Bisiklete bin veya koşu gibi bacak egzersizleri yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• pilatesi denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • teşekkür =)

• Pilates uzun kasları çalıştırdığından etleri toplamaya yardımcı olmaz malesef ;)

• valla ben kendi bacaklarımın yalancısıyım, bende şahane sonuçlar yarattı:)

• Pilates yap tatlım harika olursun.. Dik ve sıkı bir vucut..

2|0
    0|0
  • merdiveen çık ama tempolu gittikçe hızlan 1 er basamaktan başla 2şer 3er 4er bacağnı ne kadr açblysn o kadr a dek çıkar .ben 3 sene bunu yaptım benimki zorunluluktan dı gerçi ama çok işe yarıyo hala faydasını görüyorum .

0|0
    0|0
  • mekik çek :)

0|0
    0|0
  • Bol bol ayağında bebek salla ne sarkıklık kalır ne de selülüt. Bknz:ben heheheee

2|0
    0|0
  • düzenli yürüyüş yap, koş. bacak kaslarını çalıştır.

0|0
    0|0
  • Bisiklet ya da callanetics dene toptan çok sıkı olursun ve de etkileri çok hızlı

0|0
    0|0
  • Vücudu dıştan besleyen Vücut beslenme ürünlerine bir göz at derim.

0|0
    0|0
  • pilates'e gidebilirsin

0|0
    0|0
  • spor tek çaresi

0|0
    0|0
  • hahaha basliga bayildim icerigine tamamen bayildim (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...