Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum?

Arkadaşlarım, ablalarım, abilerim, kardeşlerim. 19 yaşındayım. Zayıflayıp vücut şekillendirmek istiyorum fakat şu an elimde sadece bir aylık spor salonu ücretim mevcut. 67 kiloyum ve Motivasyona ihtiyacım var😔 sizce bir ayda ne kadar yol kat edebilirim? Bir aylık da olsa faydası olur mu?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Olur arkadasım ben spor antrrönürüyün ayrıca beslenme okyorum bilgim yettikçe yardımcı olmaya çalısıyım iyi bir kardiyo ve dnegeli ve düzenli beslenmeyle başarıya ulaşırsın yani ilk aydan tabiki etki görürrsün iyi egserzilerle kombine ederek daha sıkı bir gotuntu elde edersn ama 1 ayda mucize bekleme ama hiç mesefa katemememede bekleme yani yol alırsın diceğim suki apor antrenörleri yol gösterir önemli olan senn bu olaya nasıl baktığın ve nasıl gayretle çalıştığın olay sende bitiyo arkadasım

0|0
    0|0
    • burada olay doğru kilo bermek kendini kandırmak değil bir ayda 10 kiloda verirsin beslenmeSin su içmessim verirsin burada su oranın azalmış olur yağ yakmassın fazla vucuttaki kadlırada yakarsın zaten buyuzden yuz göçüyo zayıflık yakışmaıyo bana diyolar ama dengeli düzenli beslenirsen bu olmaz dnegeli verirsin yağı vermek aitiyoruz yakmak biz oyuzden dengeli düsneli beslenme ve iyi kardiyoyla kalori acığı dostum yağ yakım hızlancak ve ayda 2.5 3.5 arası doğru kilo vericeksin ve 3-4 ayda yavaş yavaş iyi oturcak emin ol zamanla tabi daha hoş bir çatı ve görüntü olucak

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Birinci tavsiyem. Yanlis anlama ama elimde sadece bir aylik var dedigin icin oncelikle parani harcamamani tavsiye ediyorum nedenine gelecek olursak bir ayda inan verim alamazsin. Faydasini gorursun ama verim alamazsin. Birakinca biraz da kilo alirsin onunla kalirsin paran da cope gitmis olur. Sana tavsiyem bir kac kilo ver kendini iyi hissetmen icin. O da sekeri ve ekmegi hayatindan cikarmak ile oluyor. Kanit istersen resimlerim mevcut. Hem spor yapmayan kizlar balik etli oluyor ve bu sana arti katar ;)

0|0
    0|0
    • Lanet olsunki balik etliyim bende😅 yediklerime dikkat ediyorum bir senede 85 kilodan 67 kiloya dustum ve sonrasinda herseyi birakip cok bosladim. Simdide kilo veremiyorum dikkat etsemde😢 o yuzden Elime bir aylik para gecmisken spor salonuna mi gitsemki diye kararsiz kaldim😳

• Yani gitme mi diyorsunuz

• Ozetlersek evet

• Spor iyidir düşünme başlaaa. Zayıflamak senin elinde düzenli beslenme ve düzenli sporla istediğinin karsılığını alırsın emin ol. bir aylık olursa faydası olur ama 1 ay sonra bırakınca belli bir süre sonra tekrardan vücudun değişebilir yani o yüzden düzenli spor şart bu aylık parayı verdikten sonra diğer ay için o sırada para biriktirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Faydası olur ama çok büyük bir şey bekleme

0|0
    0|0
  • spor salonunda çalıştıktan sonra aynı hareketlerin basit halini evde sokakta yapabilirsin tabi spor salonu etkisi yapmaz ama yinede yararı olur

0|0
    0|0
    • Yani spor salonuna gitmek şart değil mi

• ben google playdeki programlara uyuyorum daha çok

• Peki isimleri var mı

• dışarda koşu yapmanı tavsiye ederim paran cebinde kalır temiz havada spor daha sağlıklı salondada koşucaksın zaten

0|0
    0|0
  • Bir ayda yapacağın diyete göre 4 5 kilo verebilirsin çok kötü değilse maddi durumun hiç düşünme

0|0
    0|0
    • Gitmelimiyim bir aylik da olsa. Kararsiz kaldim ya eger ugrasipta hic bir degisiklik olmazsa bir ayda verdigim parayada uzulurum harcadigim cabayada😐

• Sen sporunu güzel yaparsan ve diyetinden de şaşmazsan sorun kalmaz merak etme

• Fazla bir Faydası Olucagını Sanmıyorum Ama Azda Olsa Faydası olur illaki Bence

0|0
    0|0
  • Yok teyze sen ümitsiz vakasın

0|0
    0|0
  • bir ay yetmez vucut alismisken birakmis olursun

0|0
    0|0
  • 1 aylık ücret var ve sen o parayla spora gidip parasız mı kalcan:)

0|0
    0|0
  • bosver knk hiç gitme gidip napcan zaten bosverrr

0|0
    0|0
  • bizim salona kayır ol hocayım. indrm yaparım

0|0
    0|0
  • 1 aylık gitme. Pişman olursun

0|0
    0|0
  • evet git canım

0|0
    0|0
  • Hangi spor salonu söyle bizde gelelim :D
    1 ayda sıkı çalışırsan 5-6 kg verebilirsin

0|0
    0|0
    • Azimliyim ama paranin cope gitmesinden korkuyorum😒

• O zaman günde 10 dk yürüyüp 10 dk koşacaksın yine 5_6 kg zayıflarsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo ne kadar vermek istiyorsun bilmiyorum tabi. Ama vermek istedigine ulaşana kadar paranı harcama, Diyet + Yürüyüş yapabilirsin hergün. diyet yapamıyorsanda , normal yediklerini azalt. yağsız yemeye bak sebze yemegi yogurt salata corba iç. salata her ögününde olsun mutlaka. Yemekten 1 saat sonra 1 saat lik yürüyüşe çık. hızlı yürü ama yavaş yürüme. koş demiyorum :) Faydasını zamanla görüceksindir.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim gorusunuzu dikkate alacagim😊

• Sabahlari bir salatalik, bir domates bir haslanmis yumurta, Bazen canim isterse cok az peynir aram hic yok. Birde tek sekerli acik cay. Oglen cogunlukla yemiyorum yersem bile ya yesillikli salata ya da corba. Aksam ise menude ne varsa hepsinden azar azar yine ekmeksiz

• Uygulamak istersen diyet listemi yazabilirim.

• Olur spor salonu olmazsa parklardaki spor aletlerini kullan Diyet ve spor ile verirsin kiloları

0|0
    0|0
Yükleniyor...