En çok sevdiğiniz bir insanın organını bağışlar mısınız?

En çook sevdiğiniz bi arkadaşınız eşiniz yada anneniz size ölmeden önce organını bağışlamak istediğini söylese o öldükten sonra istemişti diye yaparmısınız?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bayram tatilinde geçen okuduğum şehirden memleketime Antalyaya döndüğümde annemle karşılıklı oturmus simit ayran içiyorduk birden trafik kazalarından falan konu açıldı ve bi anda annem bana bi kart çıkardı ismi imzası ve ölümü halinde işe yarayan tüm organlarının bağışlanmasını istemiş ve buna vekaleten babamın değilde benim numaramı yazmı telefon olarak çünkü babam bu konularda pek yenilikçi yada saglıklı düsünebilen biri değildir bende ilk gördugumde bogazıma dügümlendi bir an kötü oldum içimden yapabilirmiyim yapamazmıyım diye cok tereddüt ettim ama annem hakkımı helal etmem oglum dedi mantıklı ol dedi düşününce gerçektende bunu yapabileceğime inandım ve sonradan şunu düşündüm bende yıllar önce ehliyetimi alırken emniyette sormuslardı ehliyetimi basmadan önce organ bağışı istiyormusun diye bende işaretlemiştim ve annemin ismi vermiştim bende anneme bunu dedim bu seferde o şok oldu ama samimiyetimle söylüyorum yapardım ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet bağışlarım.Vasiyetini yerine getirmek lazım.

0|0
    0|0
  • yapamazdim herhalde ben ya bunu söyle bi düsününce sanmiyorum

ama istemis sonucta bilmiyorum simdi benim kafami cok karistirdin

hmm

yok ya yapmazdim kesinliklee

0|0
    0|0
  • Bugün cuma namazında hoca hutbede bu konudan bahsetti

ALLAH emrediyor can kurtarın diye bu yüzden bağışlardım hatta bu konuda daha detaylı bir bilgi edinip kendi organlarımı bağışlayacağım ALLAH izin verirse

0|0
    0|0
  • Yaparım tabi.

0|0
    0|0
  • kıyamam la kescekler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne kendi organımı nede sevdiklerimin bağışlamazdım.. halbuki toparkta börtü böcek yiycek ama ne bileyim yaaa yapamam öyle bişey..

0|0
    0|0
  • herkes kendi organını kendi bağışlasın ben karışmam..

0|0
    0|0
  • Açıkcası istememişse bile eğer yapabiliyorsam organlarını bağışlatmak isterim.

0|0
    0|0
  • tabiki.. beden kıyafet gibi değilmi,ruh çıkınca ne işe yararki.. :)

0|0
    0|0
  • organlarını bağışlarım ben de aileme söyledim kendi organlarımın bağışlanmasını istediğimi

0|0
    0|0
  • Tabikide evet

0|0
    0|0
  • istemişse yaparım

0|0
    0|0
  • Yaparım tabii ki.Kendim içinde isteyeceğim zaten bunu.Toprak altında çürümek yerine başka insanlara hayat vermek daha iyi.

0|0
    0|0
  • evet eger bunu istediyse yapardim..yapmak istemezsem bunu soyleyince zaten soylerim ben bole bise yapamam diye

0|0
    0|0
  • yaparım tabi vasiyet sayılır

0|0
    0|0
  • Tabiki bağışlarım o organ bir insana hayat verecekse ne güzel

0|0
    0|0
  • Özel olarak istediğini kesin olarak curguladıysa eve ama ben kıyamam yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...