Erkekler neden bu kadar vicdansız ?

bir komşunun başına gelenler .kız yeni doğum yaptı bebeği henüz bir aylık .eşinin kendisini aldattığını öğrendi .hatta öğrenmekle kalmayıp o metresi kızın evine gelip kocanla ilşkim var demiş bu kadarıda fazla .kadın evlenmiş boşanmış şu an dul yani .nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorlar anlamıyorum .sen bir adamla namusunla evlen bebek ver sonra gitsin alemin karısınla seni aldatsın ve bu kadın gelip eve pişkin pişkin kocan beni seviyor desin .yazık ki ne yazık .erkekler neden böle vicdansız ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• genellemen yanlış..peki aldattığı metresi vicdanlımı.?..o da kadın sonuçta

0|0
    0|0
    • ondan bize ne kadının kocası yüz vermese böle pişkin olabilir mi

• tamam ya amann olaya yorum yap bence .bir erkek şerefliyse kız ne kadar zilli olursa olsun eşini aldatmaz

• eşini aldatan kadında çok erkekte çok..ama genelleme yapmak mantıksız...benim anlatmak istediğim bu

Erkekler Ne Diyor 12

• buradaki vicdansızlık sadece erkekte değil kadında daha alası var vicdansızlığın da şerefsizliğinde haysiyetsizliğinde...evli biri ile ne diye birliktelik yaşıyor...erkek kadın konusunda zayıftır kim olursa olsun...yaradışında olan bir durum bu...kadın şeytanlık yapmış adamı yoldan çıkarmış...ha ben erkek masum demiyorum ama burada suçun büyüğü kadında...

0|0
    0|0
    • kız evi terk ediyor şu anda bu arada .adamdada suç var çok büyük elin zillisine ne yüz veriyor

• hepsi bahane .o dediğin kadın kocasını aldatması kocasının suçu değil .sadece vicdanını rahatlatmaya çalışıyor böle diyerek .ben bunlara kızıyorum işte .toplum kötü bir yere doğru giidiyor ama onun farkındayım .kadınlar artık erkek gibi oldu .parasını kazanıyor daha güçlü öyle oluncada erkeğin hakkı benimde hakkım diyor yaşıyor .

• e normaldir kötüye gitmesi...kıyamet alameti bunlar...bina zina çoğalacak deniliyor...

• o kadina vicdansiz diyorsun..

o kadin dogrusunu yapmis bence.. o kisinin bilmesi lazim´di ögrendi

kocasi olacak sahis onu aldatiyor söylemiyor o kadina sense vicdansiz diyorsun

asil burda bir vicdansiz varsa oda o komsunun kocasi..

0|0
    0|0
    • kesinlikle onada vicdansız dedik ya zaten

• tamam sana göre öyle bence ama 99 % erkegin sucudur..

evli olupta hala ne baska kapilarda geziyor?

• ya kim suçlu kim değil ikside aynı suçlu masum evde kadın ve ufacık bebek

• karekter meselesı sn sımdı bunu butun erkeklere soyleyemezsın bırı bole yaptı dıye genelleyemessın

0|1
    0|0
    • çoğu erkek eşini aldatıyor maalesef bu ilk değil

• olay yanlıs tabı kocasına bosanma davası acsın bence bole adamdan hayır gelmez

• evini terk ediyor gizlice eşiine söylemedi .kadın ispatlamış resim falan göstermiş mesajları bide

• neden ' bayanlar neden bu kadar vicdansız?' diye sormadın? bir erkeğin aldatması için bir bayana ihtiyaç yokmu? kişiyi vicdansız yapan cinsiyeti değil taşıdığı kalp dir.

0|0
    0|0
  • erkeklerin hepsi bir degil ayrica o kocasiyla iliski yasayan kadin da senin hemcinsin farkedersen kuyruk sallamasaydi adam gitmezdi hos adamda serefsizmis ama neyse

0|0
    0|0
  • çekemeyen biri gelip evde öyle densizlik etmiş olabilir eşene iyi dinlemesi lazım kanı bozuk biri lohusa birini aldatır

0|0
    0|0
    • hayırr resim göstermiş eminiz mesajlar falan var kadın kanıtlarıyla gelmiş yani

• ona kadın demiyorum kadın asıl varlıktır

• aynen bencede bunlar aşağılık işte bide demiş sende bulamadıklarını bende buluyordu diye falan

• bardağın yarısı boş diyorsunda o erkeğin aldatma işini yaptığı metreside bir kadın

0|1
    0|0
    • elalemin karısından bize ne .o eşe hastalıkta sağlıkta senin yanında olucam diyen o kadın mı ?

• evli adamla bile bile beraber olan o kadın ...evet ve bir kadın bunu yapar ancak

bir erkek gidipte evli bir kadınla beraber olmaz mesela

• olan varda daha az tabi .bak burdan bakmamıştım ben olaya

• Genelleme yapmak yanlış.Ama böyle vicdan ve şeref yoksunu insanlar erkeklerde de var kadınlarda da.

0|0
    0|0
    • genelleme değil ama kızgınım şu an çok sinir oldum

• kadın erkeği tutmasını bilmeli

0|0
    0|0
    • sana burdan bir uçarım ,elinde tutmasını bilmeliymiş.. bilmiyoz nan:D

• erkek olun azcık adam olun adam kimse sizi nikaha zorla götürmüyor isteiyorsunuz evleniyorsunuz zorla bebekde yapmıyor

• ;)

Omur torpususunuz yeminle

• O Kadn senin hemcinsin değilmi?

0|0
    0|0
  • genelleme yapma ben sevgilimle cıktıgımdan beri bi kadına iki kere bakmıslıgım yok !

0|1
    0|0
  • erkekler demişsin ama ben ortada bir erkek göremedim maalesef

0|0
    0|1
    • erkek diye geçeniyor ama

• bence tutuşur hemen adam diğer kadına çok fena patlayacak ama

• dayaklık öteki. yok kadını da anlamıyorum nasıl bir genişlik madem bir saçmalık yapıyorsun gidip söylemek ne demek ya ben de bu türleri çözemedim

Kızlar Ne Diyor 6

• ya aslında düşündümde,

ters piskoloji uygulayabvilsek ne iyi olurdu..

zor bir durum ama,yazması kolayda olsa da ,sende destek ol şuan için,

karşı tarafın istediği tepkiyi vermesin.

hatunun amacı yuva yıkmak,onun istediğini yapmasın lütfen..

otursun evinde,kocasına mesafe alsın ,zort olucak ama,bebkte var,sabır ve olgunluk ile mücade etsin..

lakin bu kadının amacına ulaşmasına müsade etmesin..(karşı taraf delirir )

kaptırmasın kocasını:))) sonra beraber parçalarıs orası ayrı:)

0|0
    0|0
    • dur düzlteyim:D

• bi zahmet:D

• kız gitti canım bu arada evden adam gitmiş yalvarmış akşam arayıp sanırım bugün gitti kızı almaya eve getirebilcek mi acaba bende merak ediyorum

• hepsini bir araya toplayıp yakmak lazım bunların.. hele o kadına ne demeli lan mal madem yaptın öyle bişey bidaha niye gelip kadına kocanla yattım diyon eline ne geçti sanki adamda sanki hemen onu boşayıp seni alacak..yeni doğum yapmış kadın ne kadar üzülüyodur şimdi sütü kaçacak valla.. allah yardım etsin zor bir durum..

0|0
    0|0
    • evet ne vicdansız insanlar var yaaa .hala insanlık vasfını taşıdığım için şükür ettim .geldi söyledi işte üzmek için bence kesin adam senle işim bitti karımı seviyorum ayakları yaptı buda iinadına geldi moral bozmak için intikam almak için adamdan .adam sevse metresini kendi açıklardı karısına durumu

• inşş allah yardımsısı olsun onun o minicik bebeğin

• hemcinslerimize bak hele,evli adamla düşüp kalkıyor,birde pişmiş pişmiş kocan beni seviyor desin..

erkeklere kızamadımki gülüm.. kadınlarda artık şerefsizliğe örnek oluyorlar, hepsi olmasada:(((

0|0
    0|0
    • öylede adamda büyük suç yani sen hamile karını aldat bir sürtüğüe yüz ver sonra gelsin evine yok böle olay yaa kız ağlamaktan hal olmuş kküçücük bebekle evini terk edicek gidiyor şu an

• tatlım ben adam hatasız demedim.. onunkide hayvanlık .. dilerim düzeltirler..

madem aldatıyorsun,hissettirme işte..:(( Allah yardımcıları olsun..

• adam hissetirmedi ki metresi geldi bastı evini hesap soruyormuş gibi konuşuyormuş keşke beni açğırsaydı o geldiğinde eline verirdim saçlarını

• o adamı hadım etmek lazım.

0|0
    0|0
    • aynen vericekler bizim elimize

• evet şeref yokusunu işte

• hadım vicdansızlık :)

• her erkek öyle değildir..bu tarz insanlar insanlığından nasibini almamış kimselerdir..HAYAT...

0|0
    0|0
  • Anaları adam yetiştirmek yerine oğlan yetiştirmiş ondandır

0|0
    0|1
Yükleniyor...