Bugün menüde hamsi vardı?

Trabzonun sadece bir isabetli şutla tamamladigi maçı bence beşiktaş az bir farkla kazandi. Çok net pozisyonlar vardi. Demba Ba ya sallayanlari da görmek istiyorum. Şampiyonluk yolunda çok önemli bir galibiyet. Evet ne düşünüyorsunuz? Dipnot: Sivok faul yaptiği pozisyonda burnu kirildi. Türkiyede özellikle Beşiktaş adina normal kararlar...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş adına bu kararlar normal diyorsun da bu futbolu yönetenlerin başında kimler var? Sizin eski sahtekar başkanınız ve yine sizin eski yönetiminizdeki adamlar var biz 2 sene üst üste Şampiyon olduğumuz sezonda bile bu TFF ye hep karşı durduk ve her yerde bu tüp kafaları istifaya davet ettik peki siz o zamanlar hiç sesinizi çıkardınızmı? Hayır çıkarmadınız neden çıkarmadınız çünkü Şampiyonluğa oynamıyordunuz ve TFF ile Galatasaray arasındaki düşmanlık işinize geliyordu şimdi gelmiş bunları söylüyorsunuz. Kusura bakmayında hiç samimi değilsiniz.

0|1
    0|1
    • Siz tüpçüyü tanimiyorken biz yeter demirören diye yeri göğü inletiyorduk simdi kalkmış burada sessiz kaldiniz deme
      Şampiyon olsakta olmasakta tüpçü ve adamlarinin her zaman karsisindayiz

• Sen kimsin ki gerekeni yapacaksin Senin gerekeni yapacak biri olduğunu düşünsem soylerdim ama değilsin.

• Benim yapamadigimi nereden cikardin bilmedigin konular hakkında yorum yapacak kapasitede değilsin bilgin yoksa çamur atmayacaksin
      O tur sorulara verdiğim tepkiyi reklam olarak göstermedigimden anlamazsin

Kızlar Ne Diyor 1

• ya siz nereye itisiyonuz be cimbomum varkennnn

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu aksam attığımız goller sadece Trabzon kalesine girmemiş anlaşılan

0|0
    0|0
    • Quaresma ve Guti transfelerinizden sonrada çıldırt bizi Demirören diyordunuz hem sizin Demiröreni Bjk başkanıyken eleştirmeniz bizi ilgilendirmez o sizin kendi iç sorununuz önemli olan Demiröreni TFF başkanıyken karşısinda durabilmek ve en dik duruşuda biz Galatasaray olarak sergiledik bu tüp kafalar bize kupa vermeye bile gelemedi ama Fikret Orman bize sallamaktan Demiröreni unuttu.. En basitinden bundan 2 yıl önce gelin bütün kulüpler birleşip şu yabancı kuralını kaldıralım dedik yok dediniz bugün Yabancı sınırı kalktı ve bugün sizde bunda zarar ettiniz

• Ortaya birşey atiyorsan bana isim ver ve kim yapıyorsa bana ispatla bizde gerekeni yaparız. Beni haksız çıkarmak için Burak dedin o nu dedin bunu dedin ama sana gerekli cevabı verdim şimdi kalkipta haksız olduğumu soylemen komik. Tüpçüyü eleştirmişsindir ama yeteri kadar eleştirdinmi ya da bu adamların gitmesi için gerçekten uğraştinizmi ayrıca benim tupcuye karşı çıkmadığı ya da onun kararlarina itiraz etmediği için kizdigim adamda Fikret Ormandır

• Merak etme bizde yalan olmaz bizde yalakalık olmaz biz şeref yoksunu insanlarla dost olmayız biz içimizden ne geliyorsa o nu söyleriz ve kim yanlış yapıyorsa o nada sözümüzü söyler samimiyetimizide bitiririz sen bunları yapamadığın için benimde yapamayacağımı düşünme ben yanlışa doğru demem.

• Penaltıydı Sivok'un pozisyonu biz nasıl faul yaptık anlamadım

0|1
    0|0
  • Bariz satılmış trabzonlular var maçta. Hakemlere hep atıp tutuyonuz ama Cüneyt Çakır 12. AdaminiZ oldu maçta. Trabzonverilmesiyen penalti yi hic soylemion

0|1
    0|1
    • Bizim verilmeyen penaltilari neden gormuyosun. Adamlarin bir isabetli şutu var. Hakem ne yapsin.

• Birak ya bu kadar ustun oynadik. Kactane net pozisyonumuz var. Penaltimiz verilmedi. Hala hakem diyorsan futboldan anlamiyorsundur.

• Hakem mi sahada hakemmi vardı. Maçın yıldızı Beşiktaşlı Cüneyt ti

• en az 0-3 almalıydık bu maçı çok kaçırdık çokk

Demba ba oyuna girdi fişi çekti

0|1
    0|0
  • fener şampiyon olmasın da biz size samiyende vurur geçeriz

0|0
    1|1
Yükleniyor...