Hayata bakış açınızı merak ediyorum, öğrenebilir miyim?

herkes önce çevresindeki hayatındaki en sevmediği gıcık kaptığı onu sinir eden kötü insanın kim olduğunu belirtmek zorunda değilsiniz.. karakter analizini yapsın..bide neçok sevdiğinin... bazıları gerçekten çok karaktersiz... eminim nası bakıyorsan öyle görürsün gibi bi durumda oluşacak..ama adamı çileden çıkaranlar da var. sevilesiler de...

Güncellemeler:
yani sizi hiç gıcık edip sinirlendiren yok... sevdiğinizde karaktersiz ..bu mudur?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• İyi niyetle bakıyorum

Samimi davranıyorum

Samimi olmayan

kendiliğinden eleniyor

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çevremde hiç sevmediğim tek olay var ? tessetür içinde kapalı bir bayanın dar kot giymesi ve diz altında açık etek giymesi beni çileden çıkartıyor madem kapalısın madem dinine bağlılığını gösteriyorsun be kızım tamamen kapat hatlanırını belli etme.. kol bileklerinden ayak bileklerinden altı üst gözükmeyecek.. madem bir yanını açacaksın tamamen açıl sacıl rahat giyin...

0|1
    0|0
  • "Hayata bakış açınızı merak ediyorum? öğrenebilir miyim?"

Öğrenip n'apcan?

0|0
    0|1
  • sinem hayatında bişeylerin üzerine üzerine geldiğini düşünüyorsan bi gözden geçir derim belki sen ters tarafa yürüyor olabilirsin...

0|0
    0|0
  • 90 derece

0|0
    0|0
  • Hiç bİr umudum yok .

0|0
    0|0
  • hayata bakış açım...ayakları yere sağlam basan...analitik bakış açısı...finansçıyız yani :D

0|0
    0|0
    • sorunun devamını da okusaydın analitik arkadaş.

• sorunun devamını okudum ufaklık...çevremde beni sinir eden kimse yok demekki...insanları olduğu gibi kabul etmek gerek...

• hımmmm ..

• hayata iki gözle bakıyorum panpa.

0|0
    0|0
  • dik dur, iyi bir yanın olmasa bile gölgene sığınanlar ve gerektiğinde sana yaslananlara yardımcı olmuş olursun. buda seni iyi birisi yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...