Lütfenn yardım edin? +1?

Lütfenn yardım edin? +1?
Tipim sağdaki bayan gibi 1.70 boyunda 67-68 kiloyum. Çok öu fazla sizce? Ben kendimden nefret ediyorum resmen çok kiloluymuşum gibi geliyor ve yarın diyete başlayacağım. Günlük 30 dakika koşu ya da 45 dakika bisiklet sürceğim ve karın hareketleri yapacağım ve bide ogünlerde okuduğum tilya kürünü (kuşburnu ıhlamur ve altın otu kaynatıp içiyorsun günlük 750 ml ve 1 ayda 5-8 kilo arası yağdan veriyorsun) ve diyet yapacağım sabah 1 veya iki dilim ekmek birgüm haşlanmış yumurta diğer gün peynir ve domates salatalık öğlen et ızgara ve salata akşamda yoğurt veya çorba bazende 1-2 kaşık sebze yemeği. Bu şekilde 1 buçuk ayda 10-12 kilo verebilirmiyim? Buarada kemiklerimde iri ailemden herkes sen neyaprsan yap 57 kilo olmazsın ve ince gözükmezsin diyor 😞 haklılar mı?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• en sağdaki bayan bence çok hoş hepte sevdiğim tip :) öyle sıska ince bayanlardan hoşlanmıyorum. hayatımda öyle biri olursa şayet kilo alması için çabalayabilirim de o derece :)

1|0
    0|0
  • Sağdaki kadın tam bir afet.
    Harika vücudu var.
    Balık etli, at gibi maşallah

1|0
    0|0
  • O bayan iyi bence sevgilim olsa asla aldatmayi dusunmem ☺️☺️

1|0
    0|0
  • Haklı değiller ne alakasi var bikac sey onerebilirim çok etkili

1|0
    0|0
  • 60 kilo ol sen basenler fazla iri kadin balik etli buradaki erkeklerin çoğu başka münasebete bakar o yüzden hoslarina başka yolla gider sen 60 ol ki vücut fit olsun normal dursun

1|0
    0|0
  • Neden olmasın azimli sıçan duvarı delermiş

1|0
    0|0
  • fazla tabi kilo ver biraz ver ama balık etli severim ben

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fazla bıraz

1|0
    0|0
  • Biraz kilo vermen şart annem 7 çocuk annesi bunlardan fit diyebilirim

0|0
    0|0
    • Ben üste diyet yapacağımı yazdım zaten işe yarar mı diye sordum 😔

• Diyet ve spor ikilisi işe yarar sadece diyetle sağlıklı kilo veremezsin bütün bedenin sarkar yavaş yavaş kilo vermeye çalış haftada 1 kilo yeterli her şey senin iradenle alakalı..

Yükleniyor...