Avrasya maratonuna gelen?

Evet beyler bayanlar önümüzdeki pazar avrasya maratonu var gelen varmı birde şey sorucam kayıt felan gerekiyormu? ben öylesine stres vs atmak havasıyla gezicem köprüyü:) Geçensenelerde kayıt vs gerek yoktu bu sene gerekıyormu? Gelenleride bekleriz hava kapalı olucak ama yağış yok öyle tahmın edılmış..Sitesine baktımda kayıt vs gerekıyor dıyor ? link

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben gelmiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• arkadaş nereyi okudunda kayıt yok dedin ben yıllardır biliyorum aradada giriyorum kayıt olmadan katılamazsın :)

Bireysel Kayıtlar:

Bireysel kayıtlar için son tarih 10 Kasım Cumartesi günü, 19.30'a kadardır. Son 3 gün kayıtlar Maraton Fuarı'nda da (İstanbul Kongre Merkezi) alınacaktır.

Önemli: Kayıt süreci 80.000 kişilik kontenjan dolana kadar devam edecektir.

Start Noktasına Ulaşım:

Yürüyüşe katılcaklar Taksim (Divan Pastanesi önü) ve Mecidiyeköy Meydanı'ndan (Büyükdere Cad. Mecidiyeköy Parkı karşısı) 07.00-08.00 saatleri arası hareket edecek olan İETT otobüsleri ile Altunizade Köprüsündeki START noktasına götürüleceklerdir.

kayıtlı olmadan o otobüslere binemezsin :)

0|0
    0|0
    • halıcıoğlunamı gideceğiz kayıt olmak için cevahirde filan yapmıyorlarmı

• hahaha :))

• La bende gidiyorum anasını satim geçensene hiç kayıt olmadan girdi arkadaşlarım ayrıca ne numarası ya koşucak degılız pıknık yapıcaz.:D Şaka bı yana ben geçensenelerde kayıt yoktu yada vardı ben girdim geçtim aradan sanırım:D Kaç kısıydık kayıtsız sorun çıkmadı, Artı o araçlara bınmeme gerek yok altünizade tarafında oturmaktayım:) Teşekkurler genede.

Yükleniyor...