Hadi çılgın bir şeyler yapalım, en utandığınız, en kırıldığınız ya da en mutlu ve mutsuz olduğunuz hangi anlarınız var?

bugün herkezde bir durgunluk var biraz hareketlenmek için,hiç unutamadığınız anlarınız varsa paylaşalaım,çok korktuğunuz,çok üzüldüğünüz,kırıldığınız,yada çok utanıpta yüzünüz kızardığı anlar,kolay gelsin herkeze:))

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• üniversite okurken kız arkadaşımla yeni yeni birbirimize yaklaşmaya başlıyoruz, belkide benim evimde kalmaya başladığımız ilk günlerdi.. bir birimizi tamamen çıplak görmemişiz daha...

dışardan bişeyler alıp eve geldik.. ben kotumu çıkartıp şort falan giyecektim, tam pantalonumu indirdim, eyvah eyvahh...

hani boxerlerin önündeki o açık yer yokmu, tek düğmeyle kapatılan, nasıl olduysa açılmış ora, ve penisim dışarda..

ama görüntüyü düşünün, hem k.çımda boxer var, hemde bütün mal varlığım dışarda..

ya öyle bi oldu ki, tabi bende beklemiyorum o anda öyle bişeyi, pantalonu indirdiğim gibi sevgilimle yüzyüze geldiler.. bende boşbulundum, toparlanamadım falan.. bi gülme krizi tuttu bizi hem çok mahçup hissediyorum kendimi bi yandan da deli gibi gülüyorum... sevgilimde koptu tabi...

aradan 5 yıl geçti, şuanda nişanlıyız :)) ne zaman aklımıza gelse hep o tekrar yaşıyoruz :))

1|0
    0|0
    • gerçekten çok güzel anıymış ve en güzelide o güldüğün kişiyle hala beraber olman inş devamı gelir ve daha füzel anılarınız olur:)

• darısı herkesin başına.. doğru kişiyi bulmak gerçekten zor iş, umarım hepimizin seçimleri hayırlı ve mutluluk verici olur..

• amin inş

Erkekler Ne Diyor 6

• yolda yürüyorum,karşıdan iki tane taş gibi kız geliyor bende çok titizimdir ayakkabılarımı silmek için sürekli ıslak mendil taşırım yanıımda ve eğilim ayakkabılarımı sileyim dedim sildim ve tekrar toparlandım o sırada kızlar yanımda geçerken hayırlı olsun ayakkabıların dediler kahkaha çok utanmıştım panpa.

1|0
    0|0
    • güzelmiş bakma kızlara sen dalgaya saracak insan arar onlar:)))

• rica ederim :D:D,ya bakın dediğim gibi benden 5 yaş büyüksünüz yani yanlış anlamayın ama sizi ekleyebilirmiyim? Hem bi kaç soru sorucam size,bi kız varda çok hoşlanıyorum ama birtürlü açılamıyorum,özelden konuşmak istiyorum bu konuyu.

• hımm ben arkadaşlık kabul etmiyorum,lütfen yanlış anlama sana özel değil

• bugün bir oğlum oldu çok sıkıntılı bir süreçti herhalde bu günü unutamam:))

1|1
    0|0
  • 2. kez sünnet olacağımı duyduğumda hastahaneden kaçmış kapıda enselenmiştim :D

1|0
    0|0
  • eski sevgilim hülyamla geçirdiğim zamanları unutamıyorum :/ arabamda ne güzel öpüşür sevişir,muhabbet ederdik, şimdi bozuldu aramız 2 senedir trip atıo :/

0|0
    0|0
    • üzüldüm olsun güzel anı olarak kalmış sana oda birşeydir

• çılgınnmıyız artıkın kıss biz

0|0
    0|0
    • valla bimiyorum ama bugün çok sıkılgan ks üyewleri biraz değişiklik şart dedim çılgınlık olsun işte en güzel anı ist,yroum:))

• benim cok kırıldığım anı biliyon sen:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...