Spor yapanlar bir baksın yanlışım ya da eksiğim var mı?

Programım şu Sabah yarım saat mini kondisyon bisikleti + 15 dk ip atlama + yarım saat pilates Akşamüstü 1 saat kondisyon bisikleti + 45 dk ip atlama + 1 saat pilates İp atlamayı bir hızlanarak bir yavaşlayarak yapıcam sporla ilgilenenler bilir hııt tekniğiyle spordan 1.5 saat önce bitki çayı içicem ve saat beşden sonra yemek yemiycem altı haftada 6 kilo amacım eksiğim ya da yanlışım var mı

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yopun bu kadar yopun antremanı 6 hafta cıkaramassın tükenirsin beslenme öenmli dengeli ve düzenli beslen iyi antreman yap zaten verceksin günde 1 saaten fazla kardiyo yapma tempolu yap ama en az 5 öğün ye ve saat 5 ten sonra yemepi kesme metabolizmanı yavaşlatma amaç metobolizmanın çalısması az az yiceksin sık sık yiceksin akşam yemeğini y7-8 gibi yesen daha iyi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani evde boş kalınca spora yalan bir yurdum insanı daha :) Zamanında yediğin hurmalar sonra böyle kilo olur tırmalar :)

0|0
    0|0
    • Belki tiroit hastayım yeni atlattım nerden biliyosun da konuşuyosun

• Yani olabilir ancak onunda beslenme şekilleri var değil mi?

• Eksigin yok yanlisinda ama nekadar cok kalori veririsen okadar cok kilo verirsin yemek ye ama karbonhidrat yeme.

0|0
    0|0
  • Mevcut kilon ve yag oranin ne?

0|0
    0|0
    • 165 boy 56 kilo

• Yag oranini bilmiyorsun sanirim. Diyet cercevesinde yiyecekleride cok onemli olmakla birlikte verebilirsin. Ama benim tavsiyem bir uzmanla yap bu programi.

• ip atlamanın amacı ne?

0|0
    0|0
  • yok :)

0|0
    0|0
  • Çok fazla spor uygun olmaz günde 1-2 saat spor doğru olanıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence 1 saat kondisyon bisikleti çok fazla.
    Koşu bandında 30 - 40 dakka arasında kendine 4-6-8 derecesinde yürüyüş ve koşu ayarlasan daha çok kalori yakarsın gibime geliyor. mekik çek mesela. agırlık kaldırmanı tavsiye ederim. kondisyona inanmıyorum bu sadece kendi görüşüm tabiki. :) Yemek kesmeye gelincede diyetisyene gidip diyet listesi alman daha uygun olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...