Kapat

Şu an dünyanın en iyi tenisçisi kim arkadaşlar?

nadal mı djokovic mi federer mi andy murray mi ? hangisi şu an en iyisii?

• nadal
    A seç
  • djokovic
    B seç
  • murray
    C seç
  • federer
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• ya bir numara nole da.. nadalcı biri olarak nadalın geri dönmesini bekliyorm ben. ayrıca federer, nadalı bu kadar düşmesine rağmen, kendi rekorunu kırabilecek tek kişi olarak da gösteriyor.. ki nadal kendine gelmeyi başarırsa yeniden en iyi de olur rahatca.. her sporcunun böyle iyi dönemleri kötü dönemleri oluyor.. umarım geçici olur.

0|0
    0|0
    • sakatlık bitirdi o asamı yoksa maçlarını kaçırmazdım duvar vgibiydi şu an peki djokovic murray filan önünde mi nadalın?

• hımm nadalı karizma çekici buluyormusun peki?

• ben nadalcıyım ya :) seviyorum o herifi.:) çekici de buluyorum tabi ki. gerç sırf örnek alınacak karakterler sergilemeleri yüzünden teniscilerin, kadın erkek farketmez, gayet çekici olduklarını düşünyorm. sırf o karakter yüzünden. fakat fognini haric ! :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Roger

0|0
    0|0
  • federer

0|0
    0|0
  • djokovic

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Yorumlar, favoriler ayrıdır tabii ama, bunun zaten standart bir ölçüm kriter ve belli bir sıralaması var.
    Başarı durumuna göre de Djokovic şu an resmi olarak dünyanın en iyisi...

www.atpworldtour.com/Rankings/Rankings-Home.aspx

Bunun dışındaki yorumlar, kişisel görüşlerimizi ve tarafımızı yansıtır sadece :)

0|0
    0|0
  • djokovic'i severim ama şöyle bir gerçek var Nadal sakatlanmassa sürekli Tenis'in Micheal Jordan'ı olur ve tartışması da olmaz ama şuanda tartışmalı tabi ki.

0|0
    0|0
    • haklısın sakatlanmadan önceki halini hatırlıyorum a<dam duvar gibiydi hatta o dönemde sakatlıktan dönmüştü.

• hımm. şu an sıralaman nasıl peki ilk 4'ün?

• Djokovic
      Federer
      Nadal
      Murray
      diye biliyorm ben ama sıralama degiştiyse bilemicem

• Federer tabi ki.

0|0
    0|0
    • ama nadal en iyisi diyorlardı

• Siralama onemli degil.. Nadal daha medyatik. bunun da etkisi var.. Nadal toprak sahada gecilmez.. Kort pardon.. Ve federer in sakinligi ve backhand i tartisilmaz.. teknik adam resmen. Andre agassi yi tek gecerim normalde ama birakti malum.

• Pek ilgim yok ama nadal ile federer arasında kaldım ''NADAL'' dedim ;)

0|0
    0|0
  • şarapova :D:D

0|0
    0|0
  • federer Dostum

0|0
    0|0
  • Roger Federer.

0|0
    0|0
  • Benim, rakip tanimam. Bu saydiklarin daha once beni yenmis olsalardi iclerinden birini secebilirdim.

0|0
    0|0
  • Dominika cibilkova:)

0|0
    0|0
  • hepsinin klasmanı farklı toprak da djokovic en iyisidir.

0|0
    0|0
    • ama nadal en iyisi diyorlardı

• nadal bitti arttık federerde yaşlandi. djokovıc uzun bı sure goturur liderliği.

• nadal'ın bitip bitmedigni bilemeyiz. kimse bu öngörüde bulunamaz. geri dönüş yapabilir de ilerde. nole a gelirsek eger,, nadalın bu düşüş dönemlerinde bu kadar iyi olması uzun süre iyi olacagnn garantisini vermez. ama genel olarak nole gerçektn son yılların en formda ismi.

• djokovic

0|0
    0|0
Yükleniyor...