Anthony davis tarihin en büyük basketbolcusu olabilir mi?

Bence adam değil süper yıldız nba de copu kuralı bile değiltircek bakın görün nba tarihinde yapılmadık rekorklar kıracak gibi bir skaatlık olmaz inşallah

Güncellemeler:
? P.
Upupupupup

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir. Cok baska bisey

0|0
    0|0
    • Aynen kanka cok başka birşey l*n vözemedim 15 yıllık nba izleyicisim böyle biley görmwdim dısaedan cok iyi takip etmeyenler bilemez adam cok farklı bir modda sanki

• West bence elit yorumcularin dedigi gibi 2 oynamali ne kadar iyide olsa belli bit seviyeden sonra top elinde iken sacmalama potansiyeli var. Neyse sohbet cok uzadi eyvallah

• Kolay gelsin sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok yetenekli olduğu aşikar. NOP'ı başka bir seviyeye taşıyor ama önce superstar olmalı. Sonra mvp ve şampiyonluklar görmeli. Fantastik bazı rekorları kırmalı. Örneğin Kobe geçen seneler de Toronto maçında 81 sayı atmıştı. Onun gibi özel işlerden bir sürü yapmalı. En büyük olma potansiyeli var ama o işler kolay değil. Önce Bir Shaq veya Duncan gibi olsun da. Sonra görürüz bakalım bir Jordan veya Alduljabbar olabiliyor mu.

0|0
    0|0
    • Kanka shaq ta ayrı bir mod shaq biraz çalışkan olsaydı onun modunda bir adama yoktu 5-1 basketbolu oynayabilcek tek oyuncu jordna efsane ayrı ama bu oyun tarihinin gördüğü en dominat oyuncudr o yani jordan bile onun etkisini yapamaz ama davisi özel kılan şeyler var sanırım kobe 81 attı ama davisin nbadeki 3 yılında yaptıklarını kone kariyerinde yapmadı istatistik olarka bak başarı oalarak dmeiyorum davis istatistik olarak farklı bir mod kobe onun kadar etkileyici modda her hanesine oyunun etki etmiyodu shaw desen okde davis hergece en az 2 topçalma 3 blok en az garanti 10 reb civarı 25 üstü sayı ne biliyim en az 2-3 asist ki dhaa 3 yılı gelişmekte olan bir oyuncu fiizği hersene daha iyi oturuyo farkıı bir moda gidiyo yavaşa yavaş yasaklancka

• Telden yazdığım için biraz öyle enes uygun değil dedim steven adams daha uygun öember savunucusu fiziği ve smaunması dahi iyi enessadece istatistik kasıyo kağıt üzerinde iyi anladınmı onu dedim ya öyle bir iddaam yok uzunlar 25 ten sonra en verimli çağını yaşar kısalardan daha farklı ama ısmarlarım neden olması ama davis iki seneye en iyi defans tekrar en az 1 kere blok kralı ve wilt chamberlainın efektifkik rekorunu geçer :) bence sayı kralı veya rebaund krlaıda olur

• Enes gibi kibirli oyunculardan hoşlanmıyorum. Bir insan önce medeni ve ağırbaşlı olmalıdır. Milli takım konusunda yazdıkları çok ayıp ve hazımsızcaydı. Bu karakterdeki bir oyuncuyu kendi takımıma koymazdım ama OKC aldığına göre bir bildikleri vardır. Keza OKC'nin 3 tane atan adamı olacak. Top paylaşımını nasıl yapacaklar merak ediyorum. Fakat tutarsa planları onları yenmek zor olur.
      Ben Anthony Davis'ten NBA. com'un ana sayfasına değil CNN'in ana sayfasına çıkacak işler bekliyorum. Hani meşhur Jordan'ın utah finalinde attığı son saniye basketi gibi. Ya da Steve Nash'in baş dönderen paslarının etkisinde hareketlerini görmek isterim. Sayı da atsın. Örneğin bir hafta 40 sayı üzerinde ortalama tuttursun ki alkışlayayım. Bu sene playofflara girmeleri iyiydi ama seneye daha iyisini yaptığında tek başına maçlar kazandırdığında superstar diyeceğiz.

• Son yıllarda y

0|0
    0|0
  • Micheal Jordan gibi efsane varken zor ama çok yetenekli bir sporcu önü açık efsaneler arasına yazabilr ismini

0|0
    0|0
  • Jordani gecmesi için çok şey yapmasi lazim ama belli olmaz

0|0
    0|0
    • Tabiki daha yolun başında kanka oradı oyle ama stili cok farklı kendisi cok farkkı bir modda basketbol oynuyo adama yasaka gelir yakında 20 dkdna fazla oynaması yasaklancak:)

• Lise takiminda oyun kurucu oynuyordu galiba o yüzden çok yönlü ama inşallah sakatlik falan geçirmez boyle devam eder

• Aynen kanka adam 15 180 miş öyle başlamış 16 yasında 30317 yasından 208di ben hoop summitte izlediğimde dostum adam bu spor için yaratılmış bir fizik değişik birşey top hakimiyeti guard gibi shayk cok iyi kosuyo cok değişik elleri kolları heryerde sutu var

• Babasının Mardin göçmeni olduğu söyleniyor

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...