Arkadaşınızla o kendini sizden daha üstün gördüğü için arkadaşsınız..doğru mu?

arkadaşınızla o kendini sizden daha üstün gördüğü için arkadaşsınız...sizce de öylemi?sonuçta kıskandığınız biriyle arkadaş olabiliyormusunuz...bide şöyle düşünün sevgilinizin sizden daha zeki olmasını mı istersiniz yada evleneceğiniz kişinin

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• benden üstün olsalar her dertlerini gelip bana anlatarak akıl istemezler, bende onlardan üstün değilim çünkü onlara sürekli yardım ederim bu da eşit olduğumuzu gösterir. sevgilim yada eşim benden daha zeki olursa gurur duyarım böylece daha rahat bir şekilde tartışabiliriz, cahille tartışmak zordur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ama böyle olmaz ki. arkadaşlarımla aramı bozacaksın ya :)

1|2
    0|0
  • piişştt naber :)neyse soruna cevap vericem,ben zekiyimdir,siyeset ve spor hariç her konuda konuşmayı severim ve benim sevgilim benden bir adım önde isterim,yada eşim diyelim,biraz bilmiş olmalı,her konuda başkalarıyla yada benimle tartışacak bilgiye sahip isterim ama ukalalık sevmem

0|0
    0|0
    • iyiym sen den naber nasılsın:)bende cevaba geçiyim o zaman..mesela ben ssevgilimin yada eşimin benden daha zeki olmasını istemem..bide hem her konuyu bilecek hemde nasıl ukala olmıyacak..öylelerine hemen ukala diyolar

• aslında haklsın ama ben sevgilime göre dedim,benim sevgilim bilmiştir her konuda tartışcak bilgisi vardır ama asla ukalalık yapmaz ve bende sevmem

• o öyle sanıyor :P

0|0
    0|0
    • tamam işte o öyle sandığı için arkadaslığınız devam ediyor

• evet haklısın yani öyle katılıyom aynen doğru diyon tamam:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...