Sizce benim hakkımda ne düşünüyordur yardımınızı bekliyorum

Aynı lisede okuduğum bi kız vardı.lisedeyken çok samimi değildik.Daha sonradan facebooktan falan konuşmaya başladık.ben kızdan hoşlanmaya başladım ama kız lisedeyken bütün çıkma tekliflerine olumsuz cevap veriyordu.o yüzden hiç bu konulardan bahsetmedim ilk başlarda.bi gün telefonunu istedim vermedi.uzun bi süre konuşmadık.sonra tekrar konuşmaya başladık bi süre sonra tekrar istedim yine vermedi.ama bana senle alakası yok dedi.üzülmeni istemem gibi şeyler söyledi.geçenlerde facebook hesabımı dondurmuştum.tekrar geri açtım.yoktun nerelerdeydin dedi.anlattım iyi yapmışın geri dönmüşün dedi.aramız çok iyi baya güzel sohbet ediyoruz ama bi türlü ilerleyemiyorum ne yapmam lazım.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Buluşalım diyeceksin yok olmaz derse . Sil gitsin kasma daha fazla telini bile vermemiş. Daha ne bekliyosunki bu hatundan sen boş zamanlarını seninle muhabbet ede ede geçiriyor:)

0|0
    0|0
    • aslında başka biri olsa çoktan sallamıştım ama bu kızın daha önce hiç sevgilisi olmamış.çekingen davranması ondan olabilir diyorum hep kendime.bide bu meret zor olunca insan daha çok bağlanıyo dostum :)

• lezbiyendir kanka o halde.

• ooo bunu hiç düşünmemiştim ilginç bi deneyim olur :)

• bence ondan hoşlandığını söyle. sen böyle yapınca ümit veriyorsun falan de. bir karar versin.

0|0
    0|0
    • şu anda tek ulaşımım internet ortamı bunu orda söyleyemem.buluşalım falan desem nasıl bi cevap verebileceğini hiç kestiremiyrum.dediğin en kesin güzel yöntem yöntem ama yapabilmem zor gibi.bakalım deneyecem dostum.

• tamam dostum saolasın yapacam artık bi şeyler herşey oluruna gider

• eyvallah dostum.

Yükleniyor...