Spor ve dengeli beslenme ilgili merak edilen herşey hakkında bilgi isteyen herkese yardımcı olmak istiyorum?

Merak edilen herşeye kendi doğrularımca cunku bu spor görecelidir ve beslenmeyle ilgili beslenme diyetetik öğrncisiyim yardımcı olmayaa çalısırım

Güncellemeler:
Beslenme programıda yapabilirim antreman programıda amacım burada bulunmamın sebebi bu
Upupup

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• saha etrafında koşuyorum aç karınla yaklaşık 12-15 dakika sıcağı sıcağına 50-60 mekik çekiyorum göbek eritmek için sence olurmu 88 kilodayım boy 1.75

0|0
    0|0
    • 15 dk cok kısa bir süre 20 dkdan az yapma benim tavsiyem 30 dk civarı 30dk kosu yap kosuya baslamadan 5 dk hafif yürü kosudan sonrada 5 dk hafif yürü ve soput hemen hızlanıp hmen bitirme vucut ortama bir uyum sağlasın haftada 4-5 gün yap birde

• nerdesin program hazırlıycaktın

• Özelden yaz şimdi işim bitti anca

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor oldurur icki guldurur ;)

0|0
    0|0
    • :):):) yol yakınken doğru yolu bulman dileğiyle:)

• Benim yolumun dogru olmadigini nereden biliyosun ;) ama oyle sen hic raki icerken kalp krizi geciren duydunmu? Ama futbol oynarken cok var dimi ornegi

• Kolay gelsin abi ne diyim doğru yoldasın ozmn insan nasıl mutlu oluyosa o:)

• Yağ oranını ilkel yollarla nasıl hesaplarız başkan sen ondan haber et :D

0|0
    0|0
    • Abi ilkel yolalrla zor ama ben anlayabilirim vucut şekline görüntüsüne göre verdiğim ölçü cok az şaşırır:) 2 çesit var biliyosun ölçm ama onlarda cok doğru değil açıkcası sapma çok fazla oluyo

Yükleniyor...