Geçmişten en sevdiğiniz Beşiktaşlı futbolcu kim?

Geccmisteki beğendiğiniz en iyi beşiktaşlı futbolcu hangisi? Yabancı futbolcular hariç sadece anketteki yer alan futbolcular.. Çok eskiye gitmedim son 10 15 sene içindeki eski futbolcular..

• Ertuğrul SAĞLAM
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Mehmet ÖZDİLEK
    20% (1)30% (3)27% (4)Oy Ver
  • Sergen YALÇIN
    20% (1)30% (3)27% (4)Oy Ver
  • İlhan MANSIZ
    60% (3)40% (4)46% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• şıklardan mehmet özdilek dedim.ama ertuğrulu ve metin tekini de severim.ahmet dursuna da sempatim çoktu:))

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yerlilerden İlhan Mansız yabancılarda dahil olsaydı Pascal Nouma derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Galatasaraylıyım, ama 4'ünüde severim. futbolculukları yanında karakterleride iyiydi bence özellikle Ertuğrul Sağlam'ı o konuda 1 numaraya alırım. futbolculuğunda ise çok çabuk bi oyuncuydu. aynı zamanda iyi bi takım oyuncusu ve görev adamıydı. forvet oynamasına rağmen sağ bek'e geçip oraya bile alıştığını hatırlıyorum. Sergen Yalçın heralde en yetenekli 5 Türk futbolcudan biridir, bi daha Sergen gibi bi Yeteneğin geleceğini sanmıyorum. ama Sergen onun kıymetini bilemedi. çok daha önemli yerlere gelebilecek bi futbolcuydu. İlhan Mansız'da bir dönem formdayken Türkiye'nin en iyi forveti olmayı başardı, ama istikrarını koruyamadı. fizik olarak güçlü, çok kararlı ve hırslı bi yapısı vardı. ama sakatlıklardan sonra o imajını ve yakışıklılığını 1.plana, futbolu 2.plana aldı, şifo'yu az izledim. ama izlediğim kadarıyla seyir zevki zor ve güzel goller atıyordu, hiç beklenmedik bi pozisyonda skoru değiştirebiliyodu.istikrarlıydıda.

0|0
    0|0
  • metin-ali-feyyaz neden yok?

0|0
    0|0
  • 1 'ine oy vermem yanlış olur ben hepsi diyorum.

0|0
    0|0
  • Tabii ki Pascal.

0|0
    0|0
  • takoz recep... D seçeneğini hakediyordu bence.

0|0
    0|0
    • recep bunlardan daha eski hepsini yazamıyoruxz ankete yakın geçmiş...

• mehmet özdilek yakın geçmiş mi :)

neyse takoz recep en sevdiğim beşiktaşlıdır. efendi insandır.

• recep e göre yakın geçmiş recep daha once gitti

• ilhan mansız cok iyi santrafordu ,tam simdi bjk ye lazım olan... dunya kupası senegal macı altın golu attıgı favori golum...

0|0
    0|0
  • Şıklardan Mehmet Özdilek

0|0
    0|0
  • les ferdinand ı severdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...