Expo 2020 inşallah İzmir'de

EXPO 2020 İNŞALLAH İZMİR'de ...Ne dersiniz kazanacak mıyız?

''Rahat trafiği ve kolay ulaşma imkanıyla herkese tatil kıvamında bir EXPO vaat ediyorum. Her ziyaretçiyi de aile dostumuz gibi ağırlayacağımızı taahhüt ediyorum. Çünkü İzmirliler misafirperverdir. İzmir'in bu rüyasını gerçekleştirmek için sizlerden destek istiyorum."

Yetkililerin bu çagrıları işe yarar mı?

İzmir li kardeşlerım desteğinizi yazılarınızı,cevaplarınızı,bakışınızı görmek istıyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• expo=izmir

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İzmir bu ülkedeki tek yaşanabilesi yer. İnsanları diğer illerin insanlarına göre çok daha az çifte standartçı.

Yetkililerin bu çağrıları umarım işe yarar. Geçen sefer de kıl payı kaçırılmıştı (?)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle arkadaşim.Aam orada ince bir hassas nokta var.2020 için gizliden söz alındı.Görün inşallah 2020 bizde.Canım güzel ilim.Ölürüm senin için...

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlarla uğraşmak yerine izmirde iş imkanları genişletilse 600tl lik eve 950lira istenmese satın alalım dersen 50bin tl etmeyecek evlere 120-130bin tl ler istenmese daha iyi olmamı...

0|0
    0|0
    • İŞG MENKUL YATIRIM ORTAKLIGI,Limanlar vs vs bunlar oldukça artacaktır kardeşim.Ama beledıyeceılık zıhnıyetı bu mevcut beledıye oldugu surece degıl çıvı çakmak,işçilerı bile işinden edecektir.Kaldı ki,İnşallah Bianali YILDIRIM,ya da Ertuğrul GÜNAY geliyor gümbür gümbür...Herşey şimdikinden daha güzel olacak...Korkunun ecele faaydası yok.CHP lideri Tunceli li KILIÇDAROGlunun son çabaları da yetersız kalacak.İzmirlilerde beledıyeden hızmetten memnun değil...::)

• Expo'nun izmir'e ihtiyacı var nokta (.)

0|0
    0|0
  • Şurda 21 aralıkta ölücez,sen halen 2020 expo diyosun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...