Evleneceğiniz kadın/erkeğin geçmişini merak eder misiniz, daha önceki ilişkileri onun geçmindeki hayatı?

evlenceniz kadın erkeğin geçmişini merak edermisiniz daha önceki ilişkileri onun geçmşindeki hayatı ? ve özelikle kızlara soruyorum bir erkeğin sizin geçmişinzi araştırsa yada bilmek istese buna saygı duyarmısınız yada ne düşünürsünüz ? geçmişiniz iyi veya kötü

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bilirim ki "birlikte olduğun insanın geçmişini kurcalamak, onunla kurmayı düşündüğün geleceği yok etmekten başka bir işe yaramaz." bu yüzden büyük bir problem olmadıkça geçmişini göz ardı gelirim geleceğimi düşünüp. Tabi ki geçmişte gelecek kadar önemlidir fakat karakter yapım gereği deli gibi bağlandığım, sevdiğim birinin ilki olmak istemişimdir, o anlatırken sinirlerime hakim olamam.

0|2
    0|0
    • peki ya bunu başkalarından duyarsan ? o daha cok koymazmı ?

• merak edip soruosun daha önce çıktığın oldumu falan diye aldığın cevap seni mutlu etmiyo senden başka birinn elini tutmuş olma düşüncesi bile adamı delirtiyo

Kızlar Ne Diyor 4

• hırsızlık soysuzluk yapmış olduğu geçmişi varsa evet önemserim onun dışında benimle birlikteliği ve geleceğimiz söz konudur

0|0
    0|0
  • evet geçmişini geleceğini o anını hakkındaki herşeyi bilmek isterim.

0|0
    0|0
    • peki ya geçmişi iyi değilse ? bunu size sölerse kendisi ?

• derin mevzular onlar şimdi bilmiyorum ne olur ne biter.

• tipik yobazlardan biri derim ve ayrılırım o kadar net. ben de onun geçmişiyle ilgilenmem.

0|0
    0|0
    • yalnız ah alıp almaması önemli.

• Evet merak ederim evleneceğim adamın özelliklede. Hırlı mıdır hırsız mıdır, sapıkmıdır neyin nesidir araştırırım.

0|0
    0|0
    • peki daha önce bir cok kadınla birlikte olmuşsa gende merak edermisin ?

Erkekler Ne Diyor 1

• bence kızların merakı adamın sapıklıgı hırsızlıgı falan degıl eskı ılıskılerı ozel hayatı evlenme esıgıne gelmıssın bı adamla hala anlayamadıysan zaten o zaman hıc anlama yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...