Söyleyip kurtulsam çok mu gurursuz olurum? N'olur yardım edin ne yapcağımı bilmez haldeyim

ondan çok hoşlanıyorumm ama onun bundan haberi yokk beni sadece arkadaşı olarak gördüğüne emndimm davranışlarıda hc akşni göstermyoduu bnde öyle davranmak zornuda kalıyodumm başkasını sevdğini tahmn edyodumm ama ynede vaz geçemyodum ondan bi kaç gn önce açılmaya karar verdm vizelerden sonra gidip konuscaktım ama bugün bi arkadaş vesilesyle sevdiği birinin öldüğuna emin oldumm :s tahmn ettğim bişey olmasına rağmen duyuncaa afalladmm hiç tepki veremedmm düşündmm düşündmm artikk bitmesi gerekyoo bile bilee devam edemem deddmm ama içim çok açyoduu :ss düşünmemek için kendmi derse verdmm amaaa olmaüyoo :::SS böyle kara kara düşnurkenn söylesemm btermi içimdeki bu acı diye düşünmeye başladımm çıksam karşısınaa buraya senden bişey bekleyerek gelmedmm başkasını sevdiğini biliyorumm söyleyip kurtulmaya geldim desemm içimdeki bu şey geçer mii ? içimde kalçağına söyleyip kurtulsammıı diyorumm ama sonrdaa çok mu gurursuzluk yapmış olurumm diyorumm ? bi taraftanda onun kafasını da karıştırmak istyorummmmm SS napsamm ne etsemm bilemedmmm :SS

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yapma bunu..! Erkeğin aklı kolay karışır sebep olma...

0|0
    0|0
    • karışmasını istiyorumm desemm :d

• :D iyi geceler :başarılar bu arada :D

• saolasınn :ddd

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir şekilde söyle, arkadaşlığımız devam edemez sana karşı farklı duygular içindeyim de eğer samimi bir arkadaşınsa.O da sana karşı birşeyler hissediyorsa ya da birşeyler denemek istiyorsa mutlaka birşeyler olacaktır. Sıradan bir sınıf arkadşıysa arada sırada konuştuğun, o zaman ya niyetini belli et senden hoşlanmasını söyle ya da onla bir daha konuşma. Bunların haricinde ne yaparsan yap sana acı verir.

0|0
    0|0
    • sıradan arkadaşızz ben söylüycem vee o da bitecek sanırımm :ss

• Söylesene bu seferde her zaman diyeceksin acaba fikri değişirmi beni düşünürmü. Aslında kurtulmak için yapacağın hamle daha fazla batmana sebeb olur.

• o da bi ihtimal tabii :SS

• seviyorsan bence konuş

0|0
    0|0
  • aşkını göm yeni liklere aç etrafına bak belki senide senigibi seven vardır

0|0
    0|0
  • sürekli ara sor filan o anlar zaten

0|0
    0|0
    • gdip konuşunca aynı ortama grnce belli edemyorumm arkadaş gbi davranıyorumm yüzünee bakamıyorumm onu beklersemm hiçç anlamazz anca bi deli cesareti gelcek gidip sölicemm :S

• ya biraz öyle yaklaş ondan sonra söyleyeceksen de söyle, ama direk gitme bir samimiyet olsun ortada. diğer söylediklerim oluşa bilir

• haklı olabilirsinn amaa samimi davranamyorumm :SSS

Kızlar Ne Diyor 3

• söyle gitsin ya. en fazla ne olabilir.

0|0
    0|0
    • bi daha onunla konuşamıycamm :SS arkadaş olark bile olsa onunla konuışunca mutlu oluyodumm ama söylersemm yüzüne bakamıycamm :s

• o zaman sen bilirsin söylersen herşeyi göze alman lazım

• Unut gitsin bence

0|0
    0|0
  • Olmazsın, asıl söylemezsen kabız olursun, kötü olursun.

0|0
    0|0
    • ama bi daha onun yüzüne nasıl bakıcamm sonuçtaa aynı okuldayız aynı sınıfta olmasakda aynı bölmdeyzz karşılaşacağımız zamanlar olacakk ::::s

• İçin rahatlar en azından kazanmak veya kaybetmekten ziyade.

• içimi rahatlatmak için sölemek istiyorumm zatenn :d teşkkr ederm :d

Yükleniyor...