Yengeç burcuyum biraz içime kapanık biriyim

BAzı şeylerde çok kararsızım çevre edinmekte zorlanıyorum ilişkilerimde başarısızım sevemiyorum kimseyi çok ön yargılıyım bunları nasıl aşabilirim bide yengeç burcuna en yakın burç hangisi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal ortamda çevre edinebilir çoğu konuda tecrübeye sahip bile olabilirsin, durumunun farkında olduğun için çevre arayışın gerçekleşir zaten.İlişkilerin konusunda ise başarısızlık olarak düşünme yaşanması gerekeni yaşanması gerektiği gibi yaşarsın ve elbet bir kazanımın olur.uyumlu olduğun burçlar boğa, yengeç ve akrep imiş.Önyargını tersi durumla karşılaştığını bilerek sürdürmen mantıksızdır.Yengeç burcu erkeği diye araştır sen bulacağın cevaplar sana yardımcı olur.

0|1
    0|0
    • yarın işe başlıcam kalabalık bi ortam ama ne bilim bazen çocukca oluyorum saçma sapan konusuyorum sakin olmaya çalışıyorum gene olmuyo nasıl yapıcam ya .s

• H. Jackson Brown'un oğluna yazmış olduğu 'Hayata Dair Küçük El Kitabı' türü kitaplar okuyabilirsin

• tamam alıcam

Kızlar Ne Diyor 3

• surimi taklidi yap

0|0
    0|1
  • yengeç burcunu severim iyi anlaşırım. Öncelikle ön yargılarını kaldırmakla başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • erkek arkadasımı okudum sandım :) siz yengeçlerrrrr off offf hepiniz mi böylesnz haa :)yengece en uygun burc başaktr ;)

0|0
    0|1
    • yazın başakla çıktım olmadı ya :D

• yoooo anneyle alakalı değil nesyse ahh başakkk ahhh :D

• ben askere gitcem canım sıkıldı ya belki akıllnırım .D

Erkekler Ne Diyor 1

• yengeç burcu ile iyi anlaşan balık tır

0|0
    0|0
Yükleniyor...