Cumhurbaskani bisiklet turunu izleyen varmi?

Izleyenler turdaki ulkemizdeki goruntuler zenginlikler ne kadar fazla haksizmiyim cok guzel bir ulkede yasamiyormuyuz?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam kendi düzenlediği yarişta 1. olmuş niye izliyim

0|0
    0|0
    • 50 kusur yildir var adami bos verin bizene ondan kac gundur izliyorum ege etabi falan tarihi bir cok birbirinden guzel yerleri gosteriyor simdide İstanbul etabi cok guzel goruntuler var her seyi onan baglamamak lazim gecen yilda abdullah gul birinciydi bu senbolik bir baslangic

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim bu rezillik daha çok dikkatimi çekti..

Erdoğan'ın konuşmasının uzun sürmesi üzerine, dereceye giren bisikletçilerden Mark Cavendish podyumdan inmek istedi. Ancak korumaları Cavendish'i kolundan tutarak podyuma yönlendirdi.

i.radikal.com.tr/.../fft107_mf4386219.Jpeg

-

“BOYUNLARI GÖRÜNMESİN” TALİMATI

Ertem Şener'in podyum sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde görev alacak olan hosteslere de engel geldi. Saçları topuz şeklinde toplanan hosteslerin ‘boyunlarının gözükmemesi’ şeklinde uyarı geldiği ve hosteslerin bu nedenle saçlarını açtığı öne sürüldü.

i.radikal.com.tr/.../201505031427_111113.jpg

0|0
    0|0
    • Bunu resimden bakarakmi anladin ya arkadas bisey takmak olsunda adama ne olursa olsun zihniyetindekilere aciyorum ben ulkedeki guzellikler diyorum adamlar isi abuk sabuk yerlere goturuyorlar daha iyisini yapabilecekseniz cikin o zman basbakan cumhurbaskani olun ucuz laf yapmak kolay klasik milletimizin yontemi beynin calisiyomu arkadas o zaman git siyaset yap daha iyisini yapta insanlar gorsun yapamiyorsan bos beles konusma

• Trt yi tekrar izle senin g8bi algi operasyonu yapanlara nasil kapak yapmislar trtspor statyum da konuyu acikladilar gercek ortaya cikti senin gibiler kotu zihniyetler yine kaybetti be dostum her zmanki gibi

• hayır, İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Zenginlikler var fakat birşeye yaramıyor zira Euro olmuş anasının nikahı..

0|0
    0|0
    • Ne yani zengin miraslarimizi mi satalim ben cografi tarihi olarak bir kez daha hayran kaldim ulkeme bunu belirmek icin sordum

• Evet haklısın

• Iste bu tur organizasyonlar ulkemizi tanitiyor ben eminimki ekranlarinda izleyen bir gurup aa ne kadar guzelmis deyip ulkemize gelecektir bazi fasulye beyinliler konuyu siyasete getirirp yorum yapiyolar neymis efendim sporcu sahneyi terkediyordu c. baskani konusuyo diye engel oldular tabiki durcak yaristigi ulkenin c. baskanina saygi gosterip dinlecek 3. dunya ulkesinin c. baskani konusuyormus gibi tavir gosteremez ulkemize gelen sporcu

• Daha bir kaç ay önce özgecan feci şekilde öldürüldü, camına kkar topu gelen esnaf adamı kalbinden bıçakladı ulan iktidarı övecem diye şu yaptığına bak alagavat, git burdan.

1|0
    0|0
    • Tebrikler yüreğine saglık

• bir beyin temografisi cek bence bak var mı icinde bisio kadar cahilsinki bisiklet turu bu iktidarla olan bisi degil 50 kusuruncusu duzenlemiyor bu bir ikincisi organizasyondan bahsetmedim kamil turkiyede olanlardanda bahsetmedim guzellik derken cografi tarihi guzelliginde bahsettim boyle ilerici oldigunu sanan orumcek kafalilar gericiler bence bu ulkeyi terketmeli

• İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • yok izlemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...