Bütün arkadaşlarınıza söyler misiniz yani kızla ya da içinizden dalga geçer misiniz?

Erkekler sorarım size ?

Bi kız geldi dediki senden hoşlanıyorum ama senden bişey beklediğim için değil sadece içimde kalmasın diye söylüyorum ve bu kız normalde çekingen bişey pek konuşmaz.Naparsınız bütün arkadaşlarınıza söyler misiniz yani kızla yada içinizden dalga geçer misiniz doğru söyleyin lütfen

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir yüz ifadesi belirir bende o_O

0|0
    0|0
    • neden ne var bu kadar

• kızlarda sever.

• 1975 Türk filmleri diyaloğu gibi oldu sanki

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir kere insanlarla dalga geçenlere eksik bir şeyini kapatacağı yerde açan kibirli kendini beğenmiş insanları sevmiyorum + bir kızın duygularını arkadaşlarını söyleyip alay etmek kadar seviyesiz bir şey yok çok çirkin seviyesiz bir hareket tek kelimeyle

0|1
    0|0
  • kız doğru olanı yaptı

dalga geçen karaktersiz bir insandır

samimi arkadaşıma söylerim

ama bu bir dedikodu olarak değil tabi

0|0
    0|0
  • Dalgada geçmem başkasınada bahsetmem. Empati kurarım.

0|0
    0|0
  • Niye geçeyim.Hoşlanıyorsam bende senden hoşlanıyordum.Ama ben senden daha çekingenim.Hoşlanmıyorsam da saygı duyuyorum.Ancak şuanda düşünmüyorum derdim.Başkasına da açmazdım.

0|0
    0|0
  • Güzel bir şekilde konuşur sonrasına karar verirdim. Çevreye yaymanın manası yok.

0|0
    0|0
  • karektersizler yapar arkadasım.

0|0
    0|0
  • hastamıyız?

0|0
    0|0
  • Dalga geçmem için bir neden yok. Kız gelmiş, duygularını söylemiş.

0|0
    0|0
  • Nazikçe reddederim,olur biter.

0|0
    0|0
    • çıkalım mı demiyo

• hayır ya içinde kalmasın diye diyo.erkekte sevse önce davranırdı zaten bunu farkındayız

• Bende diyorum ki ne amaçla gelirse gelsin teşekkür eder,nazikçe reddeder veya onu sevmediğimi söyler olayı kapardım.

• hayır ben bu dediklerini yapmam ama yapanda olur.

0|0
    0|0
  • Söylemişse içinde kalmamıştır. Bir karşılıkta göremediyse, unutup yoluna devam etmelidir. Duyduğum en masum çıkma teklifi bu olmuş yanlız.

0|0
    0|0
    • teklif değil kızlar teklif etmezz

• Hoşlanıyorum kelimesi başlı başına bir tekliftir. Karşıda ki insan bende senden hoşlanıyorum, ama bunu söyledikten sonra öylece gidecekmisin deseydi ya ? Evet ve hayırların yer almadığı bir teklif olmuş işte. Reddedilme korkusu ve gururun incinmemesi için bir tedbir alınmaya çalışılmış. Bence çok masumane ve incinme endişesini dürüstçe ifade eden güzel bir yaklaşım olmuş. Karşılık olumlu olsaydı bu bir tekliftir bence, amakarşılık gelmezse sadece bir itiraf olacaktır. İnce düşünülmüş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...