İsmail YK'nın 'Facebook' şarkısını eleştirelim mi?

asagı yukarı herkesin bu sarkıyı bildiğini varsayarak 'link' vermiyorum ve musaadenizle bu sacma sapan sarkıyı elestirmeye baslıyorum

Varan 1-Sarkının adını herkes facebook diye biliyor lakin sarkının adı çılgın

Varan 2-İsmail bey sarkının bir bolumunde face e uye olur iken ''adımı çılgın diye verdim'' diyor.takdir edersiniz ki face e uye olmak icin hem isim hem de soyisim gereklidir

Varan 3- Sarkının sözlerinde internet kafeye gidip face e üye oldugunu anlatıyor fakat klipte,kendi evinde kablosuz klavye ile lcd monitorden yazıyor,eger orası net cafe ise mantıksız bir vaziyet

Varan 4-Sarkının bir bolumunde' yakısıklı erkan,karizmatik serkan canlar yakan,sempatik ercan çılgın ayhan yüzüne hayran' diyor

İsmail yurtsever kardesim,facebook arkadaşlık sitesi degildir,chat sitesi hiç degildir.facebook u yalnış anlatmıs face dava acsa kazanır wallahi

Varan 5-O helikopterden inip sahilde dans etme sahnesi ve devamı var yazısı,kız ile ismail arasındaki yazısmalar ayrı bir komedi zaten

yurtsever kardesim 'haydi bastır' isimli sarkın uzerine çok eglendiğimi ve üzerine cover olarak 'come on lets press' yazdıgımı belirtmek isterim

adam gibi sarkı yazsınlar bari,turk popunun bu gibi ahvale gelmesi beni müteessir ediyor

Güncellemeler:
ee yok mu cevaps?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ismail yk yı pek fazla sevmesem de orda ismim geçiyo adam o kadar kıyak yapıp ismimi koymuş ters bişey söylersek ayıp olur şimdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...