Mikroişlemci işi ileride İngiltere ile ABD arasında ne gibi bir krize dönüşebilir?

Az önce bir soruyu görünce aklıma geldi.

Malum biliyorsunuz.Microsoft ilk kez zarar açıkladı.Bunun sebebi de mobil piyasasında geri kalmış olması.Google,Android işletim sistemini destekleyen öteki firmalar ile beraber şu dörtlüyü çok fena kazımaya başlıyor gibi.Microsoft-Nokia-Apple.Ayrıca işlemci olarakta Amerikalı İntel yerine İngiliz ARM'yi seçti.İntel mobil piyasasına ayak uyduramadı.Daha geçenlerde hatırlıyorum.ARM'nin yöneticilerinden birtanesi olması lazım.İntel için:"İntel'in mobil piyasasında daha katetmesi gereken çok yolu var." demişti.Size birinci sorum:Sizce bu saydığım dörtlünün birleşme ihtimali nedir.Çünkü Android sel gibi ortalığı aldı.QT'li Nokia'nın ya da Windows Mobile'ın esamisi dahi okunmuyor..IPhone 5'i çıkardılar ancak o da beklenen randımanı veremedi.Birde şu mikroişlemci işi ileride İngiltere ile ABD arasında ne gibi bir krize dönüşebilir?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu piyasalar en büyük hacimli tröst ve kartel alanlarıdır.. Aslında geri kalmaz.. Mevcut sermaye kullanımı ve kaynak aktarımıyla aslında androide taklada attırır ama o piyasayı google a bıraktı.. Çünkü google da pc lerde çalışacak işletim sistemi projesini durdurmuş idi.. Arka planda anlaşmaları mı vardır ne vardır bilmiyoruz.. Muhtemel ki öyledir zaten..

0|1
    0|0
    • Peki iyi güzel de o zaman yakında bilgisayalrda mı yeni bir atılım gelecek.Çünkü mobil işi böyle giderse bilgisayarı bitirir.

• aluminyum co.

• bitter.Nedense seni daha önceden bu kadar pataklamak gelmemişti içimden biliyor musun?Şuanda yanımda olsan yeminle girişirdim :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...