Neden Spor Hocaları Yer Fıstığı Fındık Badem Tüketmemizi Öneriyor Tamam Protein Var İçinde Ama 2 katı kadarda Yağ Var Bunun Sebebi Nedir?

Neden Spor Hocaları Yer Fıstığı Fındık Badem Tüketmemizi Öneriyor Tamam Protein Var İçinde Ama 2 katı kadarda Yağ Var Bunun Sebebi Nedir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yağ kilo almak için kilosu almayan biri kas yaparsa belli olmaz billi bir kilosu olan yaparsa belli olmaz o badem ceviz de hoca gözünde zayıf görüyordsa yemesini soyler olay bu

0|0
    0|0
    • boy 176 kilo 73 benm

• tamam olarak eski kilana değil eski kilona yakın bir kilaya döneceksin kaslı ir şekilde hadi kolay gelsin iyi çalışmalar :D :D

• eyw :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Onu bunu bilmem de spor hocalari cok seksi ya.

0|0
    2|1
  • Yer Fıstığı / Fındık / Badem gibi kuru yemişlerin faydası yağından çok daha fazla olduğu için :D

Kızarık patates/hamburger daha mı iyi :D

0|0
    0|0
    • yok yani merak ettm ben normalde yağ oranı hep düşük şeyler tüketiyorm baktım bir kuruyemiş muhabbeti dönüyor ara öğünlerde dedm e biradr bunun proteininden 2 kat daha fazla yağı var ona şaşırdım

• yag vucut icin gerekli bir sey. neden spor yapan yagdan kaciniyor ki

0|0
    0|0
    • yağ kası kapatırda ondan

• bahsettigin yag vucutta depolanan fazlaliklar. karbonhidratin glikozun stoklankis hali. dogal yaglar her zaman vucuda faydalidir. zeytin yagi balik yagi findik yagi gibi.

• yağ proteinden az

0|0
    0|0
  • Icindeki yag omega yagi. cok yararli oldugu icin yeyin diyorlar.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Badem ve fındığın içinde yağ asitleri bulunur, bunlar sinir sistemlerine faydalıdır ve yağ yakımını hızlandırır

0|0
    0|0
    • yani badem ve fındık öneriyorsn

• anladım tşkr ederm o zmn ben badem ve yer fıstığı kullanıyım fındık pahalı :D

• sade badem kullan :D

• Yer fıstığında ki yağlar vücudun ihtiyacı olan yağlar gece yatmadan 1.5-2 saat önce 6-7 tane yer fıstığı yersen gece oluşacak kas yıkımını minimuma indirgersin. Yani kilon boyuna göre normal ama gidipte avuç avuç hepsinden yersen o zaman dengesiz kilo alırsın. Sanırım hocanın demek istediği bu. Ayrıca kahvaltı öğle arasında bir avuç badem. Spor önccesi 1 avuç fındık. Yatarkende 6-7 tane yer fıstığı tavsiyemdir.

0|0
    0|0
    • teşekür ederm tavsiye için

• içinde ki yağ vucutta depo edilemiyen bir yağ çeşidi ve az fazla değil
    tutup patates kızartmasında ki kadar değil tuzlu fıstık aban gitsin

0|0
    0|0
    • Ben yer fıstığı yiyorum bide kabak çekirdeği onların proteini en yüksek olanmış.

• Testesteronu artıran kaliteli yağlardır sen gidip de günde yarım kilo yersen yağlanırsın 1 avuç yersen bir şey olmaz hatta kas gelişimine katkısı olur

0|0
    0|0
    • ilginç o zmn ben 1 avuç yer fıstığı yiyim başka yanında extradan bir kuruyemişe gerek var mı yoksa ytrli mi

• eyw hacıgülle

• Nedeni içinde ki yağlarin yararli yağlar olmasi. Zeytinyağı ve tereyağı yararli ama çiçek vb yağlar zararli. Bende spor yaptığım için biliyorum.

0|0
    0|0
  • Qqaqqqa

0|0
    0|0
Yükleniyor...