Kapat

Bacaklarımı nasıl kalınlastırabilirim?

Arkadaslar benim bacaklarim ince kilo almaya çalışıyorum ama bacaklara etkisi olmuyo bisiklet sürmeye basladim bacaklarima faydasi olur mu

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kalınlaştırmadan kasıt kilo almaya çalışmak ise kolay asıl zor olan sağlıklı bir şekilde ( kaslı) bir şekilde yapmak bisiklet sürmeye başlamışsınız güzel devam edin başka şeyler kullanın tabiki bir insan 3 öğün yemek yiyorsa siz 4 öğün yiyip spora devam etmelisiniz bu parklara yapılan spor aletlerini de kullanabilirsiniz 😊😊

1|0
    0|0
    • Cok teşekkür ederim kilo almaya çalışıyorum Deli gibi yemek yemeye başladım 1 haftada sadece 850 gram aldım

• Devam edin yemeye daha yüksek kalori li yiğecekleri tercih edin // rica ederim 😊

• Tek bölge sadece kalınlaşmaz vucut bir butundur doğru olarak dengeli olark kalonlaştırmak en önemlidir bunda en temel faktör beslenmedir vucudunu buyutmek istiyosan ilk başta mnemli olanbeslenme ve düzenli doğru bir egzersiz programıdır

0|0
    0|0
  • Evet olur da ama hemen olmaz sen devam et bırakmadan

0|0
    0|0
    • Deniycem faydasını görürüm inşallah

• Bende aşırı sekilde ekmek tüketiyorum ekmek konusunda burdaki herkesle yarisirim

• Protein al bence onun bir faydası olur nr kadar yiyebiliyorsan ye

• Spor yapmalısın bisiklet çok iyi bu konuda ama çalışırken bacak kaslarının yandığını hissetmelisin ve düzenli olarak çalışmalısın...

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeye devam et

0|0
    0|0
  • Plates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bisiklet kas yapar ama asiriya kacma. vermesi cok zor

0|0
    0|0
  • Kotu

0|0
    0|0
  • Squat yapabilirsin hem popon şekle girer hem de bacakların kas yaptıkça kalınlaşır ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...