Eğer hırsız siz olsaydınız neyi, ne amaçla çalardınız?

Hırsız var!! :)))

eğer hırsız siz olsaydınız neyi , ne amaçla çalardınız.? amacınız ne olurdu hırsızlık yapmakda?

puan vermeyi unutmayalım...!

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kapının zilini evde birilerinin olup olmadığını öğrenmek amacıyla çalardım kardeşim.

0|0
    0|0
    • amaç bumu? :))

• sana bir ay müddet kardesım yoksa oylee bi zamanda gelirim ki yengenın aklını alırım dimedi dime :)) valla hergun rahatsız eder cay içmelere gelirim acık söyleyimm:)))

• bir ay doldu sen hala göndermedin benim LCD ile ses sistemini ? yani illa kapınamı dayanıyım hacı? :))))

Kızlar Ne Diyor 3

• birçooookk kişinin kalbini çalmışlığım var .

itiraf ediyorum panpa.

ashgafdgjf

2|2
    0|0
    • bu yapmış oldugun bişey :)) yapacagın bişey olsaydı keske :)) bıde amacını belirtsen super olur.. :))

• ara ara kamulaştırma adı altında temiz özel mülke geçirme yapıyorum.kitap,çikolata falan.

0|0
    0|0
  • benim mülkiyetim dediğimi alırım

hırsızlığa girmez ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• herkes biraz hırsızdır.

0|0
    0|0
  • bütün bankaları soyardım.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kızın evine girer, yastık kılıfını çalardım. Böyle bi sapığım.

0|0
    0|0
    • amac sapıklıkmı yani? :)) yoksa sevdıgın kızın yastık kılıfımı senı cezbedıyor? :)) sapıklıksa bu sapıklıgın turu ne olurdu sence? adını ne koyarsın ilk defa duydumda :))) agır sapıksın bunuda belirtiyim :)))

• :) kendi yastığıma kılıf yapar onunla uyurdum Reis. Henüz adını koyamadım da özlem denilebilir :)

• isteseydin keske , belki gerek kalmazdı :))

• evlere filan girerdim, aradığını bulma konusunda pro sayılırım, çıkarken not bırakırım uzaktan izlerim

0|0
    0|0
    • amacın ne ? ne bulmayı dusunuyorsun enteresan bıseymı? :)) yoksa her evde bulunabilecek bişeymi?

• para arkadaşım para, altın...iyi geceleeer

• teek bir madolyon veya heykelcık senın 7 sulalene yeter :)) bilmiyorum onun degerınde para ve altını tasıyabılırmısın :)) iyigeceler...

Yükleniyor...