Çocukluk aşklarınızı anlatır mısınız bana?

bana çocukluk aşkınızı anlatırmısınız hikayelerinizi çok merak ediyorum :)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• anlatayim:

5.ci sinifin yaz tatilinde yalova.armutlu diye bi tatil beldesine.gitmistik orda sarisin mavi gozlu dilara isimli bi kiz vardi ust kat komsumuzn kizi cok tatliydi beraber denize gikkt salincakta sallandik sonra vakit doldu biz feribotla istanbula donduk hep gorebilirim umuduyla yasadim soyadini hatirlasam facede ariyacam ama hatirlamiyorum gerci bulsam bile artik ne ise yararki tanimaz bile beni kimbilir nerdedir smdi...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ya şeyda ya da mine ydi adı.. aynı zamanın aşklarıydı ama hangisi öndeydi bilmiyorum. saklambaç oynarken aynı yere bir saklanalım abooo hiç çıkmak istemezdim bu mine ile olan bir anım. şeyda yı da salıncakta sallıyordum. bi de mine ye taso vermiştim zamanında. ya kız öyle oyun oynar mı ? ama çok şirindi işte :D dümdüz saçları vardı

1|0
    0|0
  • çocuktuk işte sevginin varlığını yeri geldiğinde ne kadar acımasız olduğunu sonradan öğrenmiş olsak da çocukca sevgilimizle beğendiklerimizin peşinden gittik nesini anlatalım

1|0
    0|0
  • sinem yaş 5 civarları anaokulu. beraber uyurduk uyku saatinde. çikolata ile beslerdim onu anneme aldırıp evden getirdiğim

1|0
    0|0
  • teni mavi saçları sarıydı bembeyaz bi başlığı vardı şirin babaya veriyodu sanırım ama güçlü şirindenden şüpheleniyodum.

1|0
    1|0
  • cocukluk aşkımın şimdi burnu kaf dağında artık o istese bile ben istemıorum onu

0|0
    0|0
  • Çok ciddi söylüyorum kendimi bildim bileli anneme aşığım özellikle küçükken izlemeye doyamazdım , Allahın bana vermiş olduğu en yüce şaheser annem :)

2|0
    0|0
    • ne güzel en iyiside aslinda :) annene verdigin degeri kesin ilerde esinede verirsin :)

• Allah biliyor içimi fark eden bir şey olmayacak :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Anlatmaya kelimeler yetmez ki 3 Yaşındaydım ve 45 yaşında adama aşıktım dedeme. Mavi gözlüydü kumraldı tombiş birşeydi. Ananemden ayrıl benimle evlen diye tuttururdum. Gider aralarında yatardım sonra ananemi iktirirdim git diye. Ondan sonra da olmadı zaten. Beni köftem diye sevişini unutmam. :)

1|0
    0|0
  • Nasıl anlatayım bilmiyorum şimdi

Biz iklokulu beraber okuduk liseyide beraber okuduk onunla ben önde oturuyordum o benim arkamda Hep bir birimizle uğraşırdık Lisedeyken bir gün bana çıkma teklifi etti bende kabul ettim İşte sonra sevgili olduk Konuştuk güldük eğlendik gezdik çok şey yaptık birlikte Sonra üniversitede birlikde okuduk Ama ayrı ayrı fakültelerde Bu güne kadar her gün her an her dakika beraberdik Sonra üniversite sonda biz ayrıldık Ama sebebini yazamam kusura bakma O ruslar gibi bir az sarışındı gözleri mavi idi bir azda uzundu Biz ayrıldıktan sonra ben üniversiteyi değiştirdim başka bir üniversitede okumaya başladım ve o günden bu güne onu hiç gördedim

0|0
    0|0
    • böyle olmasi kötü olmus tamam ne kadar ayrilma nedeninizi merak etsemde sormuyorum :)

• Şimdi bizim ilkokulda hakan vardı. Çok tatlı yanakları kırmızıydı bu da gitti gülşene aşık olmaz mı? gülşende bildiğin kalın gözlüklü zeki bir kız hakanda zekiydi okulda su kesilince bize su satardı sanırım bu hikayede zeki olmayan bir kişi var o da benim daha fazla konuşamiyciğimm

0|0
    0|0
  • cocukluk askım olmadı derslerden boyle seylerı dusunmeye fırsat bulamadım

0|0
    0|0
    • işte evlenilcek kadın ya.kadınsın beee benımle evlenirmisn dilan. :))

• ne güzel sorumla dünya evine gircek iki kisi daha :D

• sen aşksın ya biliyomusun.aşk senin söledigini daha once kımseden duymadım. harikasın. :)

hadi evlenelim ailenle tnışmak istiyorum :))

• cocukluk askım şu an sevgilim,kavuştuk:)

0|0
    0|0
    • nasil oldu araniza hic mesafe girmismiydi?

• girdi tabi ki de girmez miii:) ama sonra bi şekilde karşılaştı yollarımız.kaderimde varmış inşallah bozulmaz:)

• ne güzel.. dedigin gibi insallah bozulmaz :)

• 10 yaşındaydım biri ondan hoşlandığımı anlayacak diye nasıl korkardım :))) ama hep kavga ederdik biz onunla :) çocukluk işte birde kavga ederken havada iki elle el ele tutuşurduk nasıl sevinirdim :D

1|0
    0|0
  • cocuklugumu yasamadan evlendim iste :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...